Оля + Даша

Оля Полякова та Даша Астаф'єва про свій екранний поцілунок напередодні прем'єри комедії «Свінгери-2» та Дня всіх закоханих.

Напередодні виходу в прокат провокаційної комедії «Свінгери-2» Оля Полякова та Даша Астаф’єва знялися у спецпроекті Соні Плакидюк, ілюструючи одну зі сцен фільму. До Дня всіх закоханих JS дарує всім гарячий поцілунок двох дів та їхні враження одна від одної.

Про особисте

Оля: Знаєте, мені раніше здавалося, що раз я вся така емоційна, то зможу увійти в кадр і відразу ж покажу, яка я талановита акторка. Але зі мною цього в першій частині «Свінгерів» чомусь не сталося (сміється). Це абсолютно інша професія, інше ремесло. Я не була права, коли думала, що до цього не потрібно готуватися, цьому не потрібно вчитися. Тому для зйомок у другій частині я протягом року брала уроки акторської майстерності. Цього разу працювати було набагато комфортніше. До того ж на майданчику був мій особистий коуч – прекрасна акторка Анна Сирбу, яка, власне, і займалася зі мною акторською майстерністю: кожну сцену ми з нею детально опрацьовували.

Даша: Найважчими для мене були зміни, бо щодня вони тривали більше ніж 16 годин, і для дівчини, особливо, коли тобі за тридцять, працювати на знімальному майданчику в павільйоні фізично набагато складніше. До того ж я дуже хвилювалася, як ми будемо з Олею. Бо ж ми так близько не були знайомі, хоч у першій частині знімалися разом. Я думала, що це буде жінка, яка нікому не даватиме спокою. Але Оля виявилася дуже гарною людиною  – й душею, й зовнішньо. Я кайфувала щохвилини, незважаючи на те, що в неї імідж такої скандальної жінки. Вона дуже чуттєва: ми багато розмовляли і про справжнє жіноче, і про свої переживання.

Оля дуже гарна, і душею і зовнішньо. Я кайфувала просто кожної хвилини.

 

Про спільну роботу

Даша: В один із днів Оля мені дуже допомогла. Я зрозуміла: вона така мудра, в неї таке інноваційне бачення всього, що навколо нас відбувається. Я навіть розповіла їй якусь свою історію, дуже складну і таку, що хочеться опустити руки, а Оля все бачить зовсім не по-жіночому, в неї інопланетне бачення рішень всіх питань. Я їй дуже вдячна за те, що вона із таким розумінням поставилася до мене. Насамперед, я вдячна за її почуття гумору!

Оля: З Дашею дуже комфортно працювати у кадрі: талановита, красива, ще й цілується божественно. Що ще потрібно (посміхається)?

Про поцілунок у кадрі

Оля: Всі так реагують! О боже, поцілунок! Але хіба ніхто ніколи не цілувався зі своєю подругою? Та я не вірю! 98% дівчат робили це або в тверезому, або в не дуже стані (сміється). Нічого такого в поцілунку з жінкою немає, для мене – це абсолютна норма. У сценах із поцілунком нічого складного не було, впоралися за годину і відзняли всього лише п’ять дублів. З Дашею це було дуже природно — в неї такі м’які й ніжні губи. Мені сподобалося, а що? І знаєте, в чому кайф бути актрисою? Це не ти в цих сценах знімаєшся, це – героїня! Ілонка!

Знаєте, в чому кайф бути актрисою? Це не ти в цих сценах знімаєшся, це – героїня!

Даша: Ми розмовляли, домовлялися, але я сказала, що найкраще буде, якщо це буде експромт. В неї є свій досвід, в мене – свій, і мені хотілося, щоб глядач насолоджувався тим, що ми нічого не відпрацьовували. У Олі, звісно, був викладач з акторської на майданчику, який допомагав, але це допомагало не тільки Олі, а й мені. Як слухач я прислухалася, по своєму це все переживала, планувала. Ось ми домовляємося, хто перший буде починати поцілунок. І так, знаєте, це тривожно! Не глядячи на те, що Оля – секс-символ, і мене неодноразово так називали, але при цьому ми – дуже цнотливі на знімальному майданчику.

Все стало так захоплююче, що ми просто отримували задоволення і насолоджувалися одна одною.

Ми дуже детально планували: ти кладеш мені руку туди, я тобі сюди. А потім все стало так захоплююче, що ми просто отримували задоволення і насолоджувалися одна одною. Я думаю, це буде дуже гармонійно і не буде нічого вульгарного, як декотрі люди прогнозують. Насамперед треба, щоб актори на фізіологічному рівні підходили один одному: аромат, рухи, темперамент. Для мене це дуже важливо, я детально приглядаюсь завжди до всіх дрібниць. Я дуже переживала, щоб не порушити якісь рамки та принципи Олі, але в якійсь момент я зрозуміла, що Оля – така ж тендітна жінка, хоч ззовні так не скажеш. Внутрішній світ Олі дуже яскравий та тендітний. Тому ми були на одній хвилі!

Про фільм

Даша: Це фільм, у якому я готова до всього. Мабуть, у цієї стрічки багато прихильників, тому що я себе почуваю дуже комфортно. Коли як не зараз, поки я виглядаю прекрасно, насолоджуватися собою, своїм тілом, своїми партнерами? Я дуже вдячна, що зібрали саме такий склад акторів, які змогли показати якісь потаємні закуточки своєї душі й, мабуть, свої фантазії.

 

Написати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: