Оля + Даша

Оля Полякова та Даша Астаф'єва про свій екранний поцілунок напередодні прем'єри комедії «Свінгери-2» та Дня всіх закоханих.

Напередодні виходу в прокат провокаційної комедії «Свінгери-2» Оля Полякова та Даша Астаф’єва знялися у спецпроекті Соні Плакидюк, ілюструючи одну зі сцен фільму. До Дня всіх закоханих JS дарує всім гарячий поцілунок двох дів та їхні враження одна від одної.

Про особисте

Оля: Знаєте, мені раніше здавалося, що раз я вся така емоційна, то зможу увійти в кадр і відразу ж покажу, яка я талановита акторка. Але зі мною цього в першій частині «Свінгерів» чомусь не сталося (сміється). Це абсолютно інша професія, інше ремесло. Я не була права, коли думала, що до цього не потрібно готуватися, цьому не потрібно вчитися. Тому для зйомок у другій частині я протягом року брала уроки акторської майстерності. Цього разу працювати було набагато комфортніше. До того ж на майданчику був мій особистий коуч – прекрасна акторка Анна Сирбу, яка, власне, і займалася зі мною акторською майстерністю: кожну сцену ми з нею детально опрацьовували.

Даша: Найважчими для мене були зміни, бо щодня вони тривали більше ніж 16 годин, і для дівчини, особливо, коли тобі за тридцять, працювати на знімальному майданчику в павільйоні фізично набагато складніше. До того ж я дуже хвилювалася, як ми будемо з Олею. Бо ж ми так близько не були знайомі, хоч у першій частині знімалися разом. Я думала, що це буде жінка, яка нікому не даватиме спокою. Але Оля виявилася дуже гарною людиною  – й душею, й зовнішньо. Я кайфувала щохвилини, незважаючи на те, що в неї імідж такої скандальної жінки. Вона дуже чуттєва: ми багато розмовляли і про справжнє жіноче, і про свої переживання.

Оля дуже гарна, і душею і зовнішньо. Я кайфувала просто кожної хвилини.

 

Про спільну роботу

Даша: В один із днів Оля мені дуже допомогла. Я зрозуміла: вона така мудра, в неї таке інноваційне бачення всього, що навколо нас відбувається. Я навіть розповіла їй якусь свою історію, дуже складну і таку, що хочеться опустити руки, а Оля все бачить зовсім не по-жіночому, в неї інопланетне бачення рішень всіх питань. Я їй дуже вдячна за те, що вона із таким розумінням поставилася до мене. Насамперед, я вдячна за її почуття гумору!

Оля: З Дашею дуже комфортно працювати у кадрі: талановита, красива, ще й цілується божественно. Що ще потрібно (посміхається)?

Про поцілунок у кадрі

Оля: Всі так реагують! О боже, поцілунок! Але хіба ніхто ніколи не цілувався зі своєю подругою? Та я не вірю! 98% дівчат робили це або в тверезому, або в не дуже стані (сміється). Нічого такого в поцілунку з жінкою немає, для мене – це абсолютна норма. У сценах із поцілунком нічого складного не було, впоралися за годину і відзняли всього лише п’ять дублів. З Дашею це було дуже природно — в неї такі м’які й ніжні губи. Мені сподобалося, а що? І знаєте, в чому кайф бути актрисою? Це не ти в цих сценах знімаєшся, це – героїня! Ілонка!

Знаєте, в чому кайф бути актрисою? Це не ти в цих сценах знімаєшся, це – героїня!

Даша: Ми розмовляли, домовлялися, але я сказала, що найкраще буде, якщо це буде експромт. В неї є свій досвід, в мене – свій, і мені хотілося, щоб глядач насолоджувався тим, що ми нічого не відпрацьовували. У Олі, звісно, був викладач з акторської на майданчику, який допомагав, але це допомагало не тільки Олі, а й мені. Як слухач я прислухалася, по своєму це все переживала, планувала. Ось ми домовляємося, хто перший буде починати поцілунок. І так, знаєте, це тривожно! Не глядячи на те, що Оля – секс-символ, і мене неодноразово так називали, але при цьому ми – дуже цнотливі на знімальному майданчику.

Все стало так захоплююче, що ми просто отримували задоволення і насолоджувалися одна одною.

Ми дуже детально планували: ти кладеш мені руку туди, я тобі сюди. А потім все стало так захоплююче, що ми просто отримували задоволення і насолоджувалися одна одною. Я думаю, це буде дуже гармонійно і не буде нічого вульгарного, як декотрі люди прогнозують. Насамперед треба, щоб актори на фізіологічному рівні підходили один одному: аромат, рухи, темперамент. Для мене це дуже важливо, я детально приглядаюсь завжди до всіх дрібниць. Я дуже переживала, щоб не порушити якісь рамки та принципи Олі, але в якійсь момент я зрозуміла, що Оля – така ж тендітна жінка, хоч ззовні так не скажеш. Внутрішній світ Олі дуже яскравий та тендітний. Тому ми були на одній хвилі!

Про фільм

Даша: Це фільм, у якому я готова до всього. Мабуть, у цієї стрічки багато прихильників, тому що я себе почуваю дуже комфортно. Коли як не зараз, поки я виглядаю прекрасно, насолоджуватися собою, своїм тілом, своїми партнерами? Я дуже вдячна, що зібрали саме такий склад акторів, які змогли показати якісь потаємні закуточки своєї душі й, мабуть, свої фантазії.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: