Жінки в моді: італійка Луїза Спаньолі та її вплив на фешн-індустрію

Герцогиня Кейт Мідлтон серед шанувальниць бренду

Луїза Саргентіні, відома як Луїза Спаньолі, народилася в Перуджі 30 жовтня 1877 року. Завдяки своєму тонкому відчуттю сучасності й видатним творчим здібностям вона заснувала дві великі компанії — кондитерську фабрику Perugina і бренд одягу Luisa Spagnoli, що зіграли важливу роль в індустріалізації Умбрії та Італії в цілому. Її діяльність також дозволила зробити ривок на півстоліття вперед в питаннях ролі жінок у світі бізнесу та промисловості.

У 1907 році разом з чоловіком Луїза Спаньолі відкриває шоколадну фабрику, але з початком Першої світової війни управління повністю лягло на її тендітні плечі. Оскільки всі чоловіки пішли на війну, здебільшого на фабриці працювали жінки.

Тут Спаньолі й створила першу революцію. Вона розробила план, який сприяв покращенню життя її співробітників: поруч з фабрикою були побудовані будинки з терасами, басейн і дитячі садки, які дозволили жінкам продовжувати працювати після народження дітей. Завдяки такому ставленню місце роботи стало для жінок другою домівкою. У 1922 році Луїза створює одну з найулюбленіших італійських цукерок у всьому світі — «Bacio», що в перекладі з італійської означає «поцілунок».

Бренд одягу Luisa Spagnoli був заснований в 1928 році

Інтуїтивне чуття Луїзи Спаньолі спонукало її зробити ставку на ангорського кролика як основний хутряний матеріал. Луїза взялася за розведення породи кролика, що раніше ніколи не виводився в Італії, аби отримати затребувану в легкій промисловості ангорську вовну. Результатом стала ідеальна, рівномірно тонка вовна, отримана методом вичісування, відмінним від застосованих раніше методів стриження. Лінійка стильних виробів не мала аналогів за якістю.

Одяг Luisa Spagnoli швидко здобув визнання італійських і зарубіжних покупців. Перш за все завдяки якості тканини, елегантним лініям і гармонійно підібраним моделям. Інноваційна технологія виробництва ангори стала основою для нової, виключно італійської індустрії.

Трикотажні речі й сьогодні залишаються в основі ДНК бренду та є базою колекцій Luisa Spagnoli, зберігаючи високу якість, перевірену роками

Після передчасної смерті Луїзи Спаньолі в 1935 році управління компанією перейшло до її сина Маріо. Він продовжив родинну справу, зберігаючи традиції, закладені його матір’ю: невпинний пошук інновацій у виробництві, виняткова якість виробів і турбота про персонал. У 1940 році магазини Luisa Spagnoli відкриваються в Перуджі, Римі, Флоренції, Венеції, Неаполі та Мілані. Так, логотип Luisa Spagnoli засяяв на центральних вулицях найважливіших італійських міст, а незабаром і по всьому світу.

На сьогоднішній день в світі налічується більше 200 бутиків Luisa Spagnoli. Прихильницями бренду в усі часи ставали справжні ікони стилю, такі як французька акторка Катрін Деньов, італійські акторки Софі Лорен та Анна Маньяні, американська плавчиня, акторка й сценарист Естер Вільямс, американська акторка й княгиня Монако Грейс Келлі.

Вірність традиціям і сімейне виробництво незмінно залишаються основними цінностями італійського модного будинку Luisa Spagnoli

Сьогодні брендом управляє вже четверте покоління Спаньолі на чолі з Ніколеттою Спаньолі, а речі виробляються на фабриці в Італії  (Перуджа) з використанням найкращих матеріалів, щоб зберегти якість рівня виробів Haute Couture.

Серед сучасних прихильниць бренду герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон, перші леді Польщі та Албанії, відомі політики, європейські та українські бізнесвумен, а також італійські ікони стилю, серед який відома модель і одна з найулюбленіших блогерів італійської публіки Паола Турані.

Кількість прихильників стриманого і елегантного стилю Luisa Spagnoli зростає з кожним днем. Вироби цього бренду вибирають сильні і незалежні жінки. Одяг Luisa Spagnoli успішно впроваджує сучасні тренди і добре поєднується з багатьма стилями, зберігаючи сильний дух своєї засновниці. Незмінними залишаються тільки дві речі: традиції виробництва Made in Italy та висока якість виробів.

Luisa Spagnoli

Facebook

Instagram

Website Italy

Website Ukraine

Київ, вул. Велика Васильківська 52

вул. Хрещатик 38, ЦУМ (2 поверх)

тел: +380 (44) 289 1155;

+380 (93) 289 1155

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: