Жіноча сила NK: від люблячої дружини до пристрасної Pantera Negra

Ексклюзивно для JS співачка розповіла про дівочу дружбу, власні комплекси та формулу щасливого шлюбу.

Боді Mach & Mach

Ніжна й творча, відривна та пристрасна NK розповіла JS про свою жіночу багатогранність, сімейні будні з Потапом, фінансову незалежність і власне трактування фемінізму.

Головний меседж нового альбому «Красное вино»

«Красное вино» — то наче справжня дівчина: дуже таємнича, зацікавлює своїми загадками тих, хто довкола, і водночас відкрита світу. Саме тому кожен трек має свій характер та історію, особливу лінію переживань. Ніби той дорогий терпкий напій, який увібрав у себе всі відтінки жіночих почуттів.

Сукня IRO

Про що ці різноманітні треки?

Вони про жінку, про її кохання, її настрій та характер, про найважливіші та сакральні моменти, які та відчуває у певний період свого життя.

Топ Mach & Mach

Найулюбленіша пісня з альбому

Усі. Кожна пісня особлива, адже має свій відтінок емоцій та історію.

Жіноча дружба — це…

Дружба — це про повагу одних людей до інших, зокрема про повагу до особистих кордонів та рішень.

Яка ти дружина?

Це не в мене треба запитувати (сміється). Як і будь-яка справжня дівчина, буваю різною. І мені здається, така жіноча багатогранність є надзвичайно цікавою та привабливою для чоловіків.

Сукня Herve Leger

Я можу бути пристрасною Pantera Negra, жінкою-кішкою, ніжною і люблячою дружиною, творчою і яскравою артисткою або відривною дівчиною.

І ця палітра дуже різноманітна.

Три слова про Потапа як чоловіка

Льоша поєднав у собі найкращі характеристики справжнього чоловіка й творчої людини. У нього стільки цікавих рис, що не хотілося б вкладатися лише в три слова. Однак, якщо у нас є ліміт і треба сказати тільки три (сміється), то точно виділю такі: талановитий, геніальний і в нього неймовірно добра й красива душа.

Сукня Nanushka

За ким у вашій сім’ї останнє слово?

Ми сім’я, у якої є спільні цінності та звичаї. Звісно, кожен має свої обов’язки, за які хтось відповідає більше, але всі важливі рішення ухвалюємо разом.

Розподіл сімейного бюджету

Розподіляємо спільно, обговоривши важливі покупки.

Сукня Nanushka

Чи зраджували тебе подруги?

Ні, в мене не було досвіду в таких ситуаціях. Я вважаю, що кожна людина повинна з повагою ставитися до рідних та близьких. І навіть, якщо з часом ваші погляди чи шляхи розійдуться, треба вміти прощатися достойно, не спалювати за собою мости.

Значення фрази «дівчата рулять» і власне трактування фемінізму

«Дівчата рулять» — це маніфест усіх відривних дівчат, який має завжди нагадувати, що ми прекрасні, а наша місія — йти по життю кайфуючи і насолоджуватися щомиті. При цьому ми завжди сповнені яскравими емоціями, щасливі, кохаємо та є коханими. Тому це не про фемінізм, а про гармонію, яка є в кожній із нас.

Сукня №21

Улюблений формат дівич-вечора

Залежить від настрою чи компанії. Буває, хочеться провести час активно, позайматися разом спортом чи покататися на велосипедах по парку. А інколи бажаєш помедитувати чи переглянути фільм із попкорном та снеками.

Топ Mach & Mach

Про фінансову незалежність дівчини

У кожного свої погляди та думки, тому краще обирати той шлях, який вам комфортний. Якщо дівчина в парі, то цей момент варто обговорити зі своїм партнером заздалегідь.

Формула щасливого шлюбу та компроміси

Я за гармонію в родині. Якщо компроміс — це той важливий крок, який вам допоможе зберегти почуття, то чому б ні.

Жіночі комплекси, які складно побороти

Звісно, я, як і кожна дівчина, маю свої комплекси і страхи. Нещодавно розповідала про них детально у своєму реаліті «Девочки рулят». І там я намагалася знайти рішення та сміливість, щоб прийняти їх та відпустити. Тим самим показати дівчатам, як я проходила цей шлях, надихаючи кожну на важливі кроки до пошуку гармонії.

Піджак Victoria Beckham, штани №21

Три людини, яких взяла б на церемонію Grammy

А чому так мало? Я б узяла всіх, хто підтримував і вірив у мене. Мого чоловіка, маму, подругу, дівчаток із моєї команди NICE2CU та прихильників. Це ті люди, які мене не тільки підтримують, а й надихають на нові результати та звершення, тому кожен із них відіграє важливу роль у моєму житті. І таку перемогу я точно хотіла б розділити з ними.


Фото: Катерина Ніколайчук
Продюсерка: Діна Проценко
Стиль: Лукерія Покровська
Коштовності: Giva My Jewelry
Одяг: ЦУМ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: