Життя — це кабаре? Злата Огнєвіч про новий етап своєї особистої історії

(Не) холостячка про ідеальний формат стосунків, власні страхи та життя поза проєктом.

JS не зміг дочекатися фіналу шоу «Холостячка – 2», тож поспілкувався із головною героїнею Златою Огнєвіч ще до виходу останнього випуску сезону під час концептуальної фотосесії у стилі кабаре. Красуня розвінчала міфи про зйомки реаліті, поділилася ваганнями та розповіла про власну транформацію після участі у телепроєкті.  

Прикраси для голови Nagolovy

Як співала Лайза Мінеллі, «Життя – це кабаре». Згодна?

Я вважаю, що життя — це дар, і його маємо проживати в усіх кольорах та сенсах, на які здібна людина. Життя — це спалах лише на мить, але скільки вміщує в собі цей спалах: і трагічного, і прекрасного, і жорстокого, і романтичного. У цьому і є сенс життя.

Сукня LALLIÈR, босоніжки MARSALA

Так, нічого не вдієш, коли втрачаєш щось вкрай важливе, але треба мати силу, щоб почати все спочатку, з нуля, і знову відчути крила.

Упевнена, якщо одні двері зачиняються, то обов'язково відчиняться інші, для чогось важливого і справжнього.

Боді Fox Lingerie

Щастя — це…

Щастя — це дуже індивідуально. Я щаслива від ранкових обійм, від повноти життя в усіх проявах, і коли мої цілі стають реальністю.

Наразі ти закохана?

На проєкті «Холостячка» можливо все. Навіть зустріти своє кохання!

Сукня LALLIÈR, прикраси Santa Brands

Три міфи про шоу, які ти як учасниця можеш спростувати

Про прєкт «Холостячка» ходить багато міфів. Хочу від себе виділити три найголовніші.

Міф №1 — те, що чоловікам та героїням прописують сценарій, ролі, репліки і навіть лінію поведінки в кадрі. Хочу наголосити: ніхто жодних сценаріїв мені не вручав та слова не прописував. І учасникам — також. Холостячка — справжнє, відверте, чесне реаліті, де чоловіки та я разом переживали та проживали ті обставини, у яких опинилися. Усі герої у проєкті поводятся саме так, як на цей час себе відчувають.

Прикраси для голови Nagolovy, прикраси для шиї Santa Brands

Міф №2 — те, що неможливо зустріти кохання в телепроєкті. Я абсолютно щиро вважаю, що можливо зустріти своє кохання у проєкті «Холостячка», створити пару з чоловіком і бути з ним щасливою.

Міф №3 — те, що героїня поза кадром вступає в інтимні стосунки з учасниками реаліті. Я переконана, що секс — продовження кохання, і це можливо, але тільки після закінчення реаліті, з тим чоловіком, якого я обрала. Вважаю, що в «Холостячці» можливі і доречні поцілунки з учасниками.

Скажу більше, що ображати та обурюватися через мої поцілунки — ханжество (засуджування жінки за її вибір і поцілунки з чоловіками).

Поцілунок — новий рівень у стосунках, особливо, коли йдеться про вибір. Я жінка тактильна, чуттєва, мені дуже важливо відчувати близьку людину на рівні ніжних торкань, подиху, і саме в цьому мені допомагає поцілунок.

Білизна Fox Lingerie, сережки Santa Brands

Ідеальний формат стосунків

Кохання — це не про хворобливі та залежні стосунки, що приносять страждання. Насамперед це про автономію, коли обидва партнери самодостатні по життю, у професії, у своєму світогляді. І тільки тоді, коли ці дві самодостатні особистості мають достатню силу та фундамент, вони можуть сворювати унікальний союз, який буде завжди в розвитку.

Сукня LALLIÈR, босоніжки MARSALA

А якщо фантазувати далі — мені близький формат партнерства, спільного бізнес-проєкту, адже це зближує і наповнює пару. Я також за те, щоб жінка була фінансовонезалежна.

Топ і корсет LALLIÈR, штани та прикраси Santa Brands, рукавиці Fox Lingerie

Хочу мати свій жіночий острівок свободи, вміти заробляти свої гроші, вміти протистояти економічним кризам, бо в житті пари можуть статися різні події. Наприклад, чоловік збанкротував чи осіння депресія — та що завгодно! Хочу вміти покривати свої необхідні потреби сама. І бажаю кожній жінці стати фінансово незалежною.

Будинок мрії та побут у ньому

Це буде дім, наповнений любов’ю, теплом і довірою. Я зможу зробити свою оселю затишною та бажаною. А побут — це останнє, про що маю думати. Є люди, які професійно можуть допомагати у побутових справах. Краще цей час використати на розвиток, подорожі, спілкування.

Прикраси для голови Nagolovy, сукня Santa Brands

Найбільша професійна мрія

Зараз працюю над синглом, який з’явиться навесні, також — над іншими новими піснями. Артем Пивоваров запросив мене долучитися до його проєкту, пов’язаного із творчістю українських поетів. Він пише музику на їхні вірші, і зовсім скоро ми покажемо цей творчий результат.

Злата Огнєвіч сьогодні, яка вона?

На цей момент у моєму житті відбувається трансформація. Я отримала глибокий, корисний урок завдяки проєкту «Холостячка». Точно розумію, що внутрішня сила творить дива. Хочу звернутися до всіх жінок, щоб вони насамперед обирали себе.

Рукавиці LALLIÈR, білизна Fox Lingerie, маска Nagolovy

Віднині я вибираю себе, і як ніколи, уважно прислухаюся до своїх потреб, бажань, до внутрішнього голосу, котрий підказує мені, на що звернути увагу, від чого слід відмовитися.

Серйозно працюю над своєю самооцінкою. А «Холостячка» відкрила в мені ще більше жіночності і мудрості. Я переконалася в тому, що кожний чоловік потребує підтримки, любові, ласки та уваги.

Вважати, що чоловіки — це істоти з каменю, які ніколи не плачуть, — помилка. Усі ми — живі створіння, і всім нам необхідно відчувати кохання та те, що ми комусь потрібні.

Капелюх Nagolovy, боді Fox Lingerie

Той досвід, який я отримала на проєкті, безцінний. Та кількість чоловіків і побачень, зустрічі з абсолютно різними за характерами та світоглядами чоловіками вивели мене на зовсім інший вимір спілкування.

Неймовірно щаслива, що мені в житті випав такий унікальний шанс.

Капелюх Nagolovy, боді Fox Lingerie


Фото: Катерина Ніколайчук

Продюсерка: Діна Проценко

Стиль: thesoulsisters.blog (Марія Сафарян, Олена Сташенко)

MUA: Vitalia

Hair: Анна Шайда

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: