Зірки обирають OSCAR

Ельвіра Гасанова та Лана Кауфман довіряють модні вироби надійним рукам професіоналів OSCAR Dry Clean Studio.

«Коли створюєш сукні для таких світових зірок, як Джіджі Хадід чи сестри Кардаш’ян, то довічна гарантія на вбрання — звична справа», — каже дизайнерка Ельвіра Гасанова, у блискучих речах якої сяють не лише українські світські красуні, а й світові топ-моделі та інфлюенсери.

Феномен блискучих образів від Гасанової — розкішне оздоблення: бісер, пір’я, аплікації та стрази. На створення короткої сукні, приміром, необхідно 48 тисяч камінців, а на пошиття довгої — близько 60 тисяч. Будь-який виріб бренду — абсолютно унікальний, адже потребує кропіткої роботи: кожен камінчик клеїться вручну. Саме тому, у разі необхідності, чистку вбрання можна довіряти лише найкращим із найкращих. Таким професіоналом є студія чистки та редизайну OSCAR Dry Clean Studio.

Команда студії може впоратися з найскладнішими викликами, за які не беруться інші хімчистки. Наприклад, експерти OSCAR, за необхідністю, можуть повністю розібрати річ, а потім повернути все на свої місця. Це стосується навіть складного оздоблення. Всі елементи декору або демонтуються, або ретельно захищаються. Кожен виріб проходить етап попередніх проб, аби обрати найефективнішу методику догляду для досягнення ідеального результату.

Бренд Gasanova відносить себе до інтелектуальної моди з усвідомленим споживанням. І в цьому питанні він влучно перегукується з концепцією студії OSCAR щодо чищення та редизайну. Адже сьогодні речі справді можуть служити вічно, якщо надавати їм професійний догляд.

Клієнтка Gasanova — художниця та учасниця Kyiv Art Week Лана Кауфман, — відома своїми бездоганними появами на світських заходах та любов’ю до сліпучого вбрання і прикрас. А отже, якщо вона і готова комусь довірити найдорожчі експонати свого гардеробу, то лише студії ОSCAR, слоган якої — «Мистецтво догляду за речами». За словами Лани, це єдине місце в Києві, де їй не доводиться хвилюватись за результат або боятись, що її улюблену сукню непоправно зіпсують. Словом, поціновувачі фешн-шедеврів залишаться задоволеними.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: