Зірки обирають Oscar

Олена Бурба та Юлія Кавтарадзе оцінили мистецтво догляду за речами від Oscar Dry Clean Studio.

Дизайнерське вбрання рідко вирізняється особливою лаконічністю. Зазвичай це поєднання непоєднуваного — у дизайні, принтах та, головне, у тканинах. Кожна з тканин потребує особливого підходу в чистці та зберіганні. Аби створити одну вишукану та неповторну сукню, іноді необхідно декілька метрів елітних та делікатних тканин, які вимагають різної температури прання, способів чистки та різних препаратів.

Як гармонійно поєднати протилежності, добре знає дизайнерка Олена Бурба. Її колекції завжди сповнені яскравими принтами, складними силуетами та химерними деталями, такими як рюші, буфи чи драпірування. Окрім того, вбрання щедро оздоблені паєтками та декоративним камінням.

Належний догляд за власними творіннями дизайнерка довіряє лише студії чистки та редизайну Oscar Dry Clean Studio. Тут до кожної речі виключно індивідуальний підхід. Перед тим, як приступити до справи, спеціалісти неодмінно проводять перелік проб. Препарати, що використовуються у Oscar Dry Clean Studio, розроблені спеціально на вимогу технолога студії. В Україні подібні послуги є унікальними.

Oscar Dry Clean Studio не лише повертає речам первинний вигляд, але й реставрує їх за необхідності. Дизайнерське вбрання зазвичай має цілу історію: воно відшивається для особливих моментів, подорожує світом разом зі своєю власницею та підкорює найгучніші вечірки. Саме тому особливий одяг може нести не лише спогади, а й відмітки про те, де йому довелося побувати. З непоправними пошкодженнями та дефектами спеціалісти студії Oscar Dry Clean Studio справляються з легкістю та креативом, пропонуючи варіанти редизайну.

Необхідність такої послуги та творчий підхід студії оцінила клієнтка Олени Бурби, співачка Юлія Кавтарадзе. Її улюблені сукні проходять своєрідний тест-драйв сценою, зйомками кліпів, гастролями, фотосесіями та інтерв’ю. Саме тому, аби насолоджуватися спокійним життям без розчарувань, вона довіряє своє елегантне та коштовне вбрання лише найкращим у своїй справі. А надмірні емоції береже для концертів!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: