Зірки обирають Oscar

Тетяна Мітус та Ольга Джарти оцінили переваги студії чищення та редизайну Oscar Dry Clean Studio.

У найвідоміших домах моди зі світовим ім’ям клієнтам завжди радять перевірені місця, де в разі потреби речі можуть почистити, відреставрувати та привести до ладу. Така необхідність виникла тоді, коли клієнти почали скаржитися, що у випадковій хімчистці їхню улюблену річ непоправно зіпсували. Лише уявіть собі, який шлях проходить дизайнерський шедевр — від ідеї до готового виробу. У кращих традиціях паризьких домів моди тепер і українські дизайнери радять надійне місце, де виробу можуть дати нове життя. Таке правило ввела у свою концепцію ювелір Mitus Design та дизайнер Mitus Bag, авторка колекцій верхнього одягу Тетяна Мітус, відома створенням вишуканих сумок із натуральної шкіри та хутра — норки та каракуля, які носять не лише в Україні, а й в інших європейських куточках.

Дизайнерка радить клієнтам студію чищення та редизайну Oscar Dry Clean Studio, що будує свою роботу на особливому ставленні до речей та індивідуальному підході до кожного клієнта. Експерти використовують унікальні технології, міксуючи ексклюзивні препарати для досягнення найкращого результату та збереження кожної деталі.

За чистку комбінованих виробів, де делікатні текстильні матеріали, такі як шовк та атлас, поєднуються зі шкірою та хутром, не беруться звичайні хімчистки. Річ у тому, що якщо зі шкіри вимити жир, вона одразу деформується. Так само, як і у випадку, коли на неї потрапляє волога. Тому в Oscar Dry Clean Studio є свої методи чистки, розроблені професійним технологом, які гарантують збереження аксесуарів та повертають красу кожному міліметру поверхні, з якого б матеріалу вона не була.

Поціновувачка елегантних виробів, власниця букет-шопу FDL Ольга Джарти багато подорожує, тому точно знає, що улюблені речі та statement-аксесуари не завжди бездоганно витримують постійні перельоти та світські раути. Oscar Dry Clean Studio — це надійний сервіс для відновлення краси речей та повернення їм бездоганного вигляду. Зрештою, з подорожей треба привозити із собою лише приємні враження!

Фотограф: Олександр Порубаймих
Асистент: Андрій Лищук
MUA: Даша Гнатюкова
Hair: Юлія Лі
Продюсери зйомки: Олексій Прищепа, Галина Правдивець

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: