Зірки обирають Oscar

Артем Климчук та Аліна Алієва оцінили переваги студії чистки одягу OSCAR Dry Clean Studio.

Ніщо так не псує настрій, як пляма чи пошкодження улюбленої сукні. Проте студія чистки OSCAR Dry Clean Studio закликає не засмучуватись з цього приводу, адже їхня команда експертів та технологів працює з речами, що потребують особливої уваги та індивідуального підходу. Дизайнер Артем Климчук та його клієнтка, засновниця салону краси Sorelle Аліна Алієва, особисто перевірили результат і залишилися приємно здивованими, враховуючи складну специфіку дизайнерського вбрання.

Кажуть, що задоволення приносить не кількість одягу в гардеробі, а його унікальність. Одяг, за яким стоїть власна історія, одяг, що береже спогади, одяг, виготовлений з особливою ніжністю, одяг, якому хочеться дати вічне життя. Не дивно, що особливе ставлення до речей виникає у тих, хто його створює.

Артем Климчук — найкращий дизайнер жіночого одягу за версією Best Fashion Awards та автор вбрання першої леді України з нагоди інавгурації, — відомий вишуканими колекціями з оздобленням вишивкою ручної роботи.

Вигаптувані бісером зірки, птахи, хмари та карпатські гори на знакових речах дизайнера стали символом українського haute couture.

Коли йдеться про те, як зберегти витвір дизайнерського мистецтва, OSCAR Dry Clean Studio стверджує, що немає нічого неможливого в тому, щоб повернути вбранню його бездоганний вигляд.

Успіх гарантує не лише сучасне обладнання та унікальні препарати, але й індивідуальний підхід, який передбачає комбінування різних методів чистки та реставрації одягу, аби не нашкодити і не зіпсувати жодну деталь. Студія працює за таким же принципом, як і сам дизайнер: 80% роботи з одягом — це ручна робота, з кожною річчю працюють виключно індивідуально, не відправляючи її в пральну машину разом з іншим одягом. Ексклюзивні технології — гарант якості, навіть для речей із забороною всіх видів обробки.

Одна з постійних клієнток Артема, бізнесвумен Аліна Алієва — власниця стильного та вишуканого гардероба. Любов до ретельно підібраних образів, елегантність, стриманий шик та вміння вдало міксувати авторитетні бренди наділили її статусом однієї з найстильніших столичних шанувальниць моди, тож якість та переваги OSCAR Dry Clean Studio були оцінені сповна.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: