Співачку Alyona Alyona номінували на міжнародну музичну премію
Перша українка, що потрапила до шортлиста ANCHOR Award.
В

же четвертий рік поспіль у Гамбурзі вручають міжнародну премію ANCHOR Award від відомого німецького фестивалю Reeperbahn. Організатори видають нагороду найбільш перспективним новим музичним талантам й сприймають власну премію як гід для тих, хто шукає нову цікаву музику. Серед номінантів свого часу була Еліс Мертон – авторка світового хіта No Roots з майже 200 мільйонами переглядів на YouTube.

Ось як описують організатори нашу Олену на сайті премії: «Хіп-хоп як сила природи: Олена Савраненко, що співає під псевдонімом Alyona Alyona, репує своєю рідною українською мовою. І як течуть її слова, шиплять, крутяться, падають і вибігають? Одним словом, вау! Масивний, динамічний драйв, поставлений на темні ритми, що качають. Alyona Alyona вже є зразком для наслідування в Україні, а їй лише за двадцять. Її відео, в яких вона з гордістю танцює як королева вулиці на тлі житлових районів свого рідного міста Баришівка, або зображує зразок казкового матріарха в антиутопічному світі, дивляться мільйони глядачів».

«Alyona Alyona обходиться без роскоші та помпезності. У своїх піснях вона вважає за краще розповідати про жінок, що виходять за рамки звичайних бьюті-кліше («Рибки»), або молодих людях, які оплакують ситуацію в Україні й залишають країну («Я покидаю свій дім»)», – додають організатори ANCHOR Award.

Вперше до шортлиста ANCHOR Award потрапила українка. Окрім Alyona Alyona, серед номінантів музиканти з Великобританії, Нідерландів, Норвегії та Китаю. Щоб виграти, співачці доведеться двічі виступити у Гамбурзі: спочатку підкорити відвідувачів фестивалю Reeperbahn, а потім – експертне журі. Бажаємо успіху!

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: