Спокусливий та ультрамодний трикотаж: лукбук зимової колекції T.Mosca AW22
Концепція slow fashion також знайшла відображення у новій лінійці.

Бренд T.Mosca презентує лукбук нової зимової колекції. Дизайн-команда вирішила вивести формулу спокусливого і ультрамодного трикотажу. Абсолютний хіт 2022 року — новий зухвалий погляд на в’язані речі.

Із легкої подачі світових трендсеттерів Гейлі Бібер, Ірини Шейк, Кендалл Дженнер до трикотажних колекцій знову можна застосувати слово hot. «Бабусин» светр здав свої позиції перед сексуальними сукнями з вирізами, стильними в’язаними бралетами, напівпрозорими спідницями із сітки та джемперами з відкритою спиною чи оголеними плечима.

Концепція slow fashion також знайшла відображення у новій лінійці: бренд перевипустив декілька моделей, які дизайнери T.Mosca створили ще на початку своєї кар’єри. Светри з колекції восьмирічної давнини отримали друге життя у новій інтерпретації.

Окрему увагу заслуговує нова в’язка в колекції — імітація сітки. Вона має виграшний вигляд пряжі з люрексом. Кольорова гама колекції — харизматичний чорний, ефектний бірюзовий і теракотовий, а також лаконічний білий і беж. Матеріали — натуральні (меринос, шерсть, віскоза).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: