Справи сердечні: Зейн Малік уперше прокоментував скандал із Джіджі Хадід
Про побиття та сімейні з'ясування стосунків.

Джіджі з батьками

Восени 2021-го стало відомо про розлучення Джіджі Хадід та Зейна Маліка. А вже у жовтні мати моделі
Йоланда Хадід звинуватила Маліка у насильстві та заявила, що колишній коханий її доньки та батько онучки ударив її, коли вона прийшла до нього додому.

І хоча Малік тоді заперечував її свідчення, після її звернення до поліції проти співака порушили кримінальну справу за звинуваченнями в домашньому насильстві.

Зейн Малік і Йоланда Хадід

Суддя тоді визнав музиканта винним та засудив його до примусового проходження програми з управління гнівом. Також Маліку призначили випробувальний термін у 360 днів, штраф та заборону наближення до Йоланди та її охоронця. Джіджі воліла не висловлюватися, а просто розійшлася з бойфрендом, вимагаючи одноосібної опіки над донькою.

Джіджі та Зейн

За 2 роки Зейн нарешті перервав мовчання і прокоментував скандал і звинувачення у насильстві. У подкасті Call Her Daddy він заявив, що обрав чітку позицію щодо цієї ситуації та не бажає реагувати на чутки про його особисте життя. Саме тому він тоді мовчав і не хотів ще більше роздмухувати суперечку з Йоландою.

«Якщо щось відбувається в родині, я вважаю це варто залишити між родичами. Мені не потрібна ціла аудиторія та думки людей. Я і причетні до цього знаємо, що сталося, цього достатньо.

Якби хтось ще був у курсі, він зрозумів би, чому я не хочу привертати до цього увагу. У токсичному середовищі потрібно так багато часу, щоб, наприклад, пояснити свою позицію людям, тому я просто тримаю себе в руках», — розповів музикант. Зараз, до речі, його підозрюють у романі з Селеною Гомес.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: