Справжня принцеса: як Глоя Кардаш’ян святкувала 3-річчя доньки
Ніжний пост у мережі, традиційне дитяче свято і багато «рожевих» світлин.

Сестри Кардаш’ян-Дженнер святкують із розмахом не лише свої дні народження, а й дітей. Веселі конкурси, багато подарунків, квітів, кульок і, звичайно, солодощів — свято доньки Глої Кардаш’ян було лавандово-рожевим і дуже гучним.

«З днем народження, моя мила Тру! Я не готова до того, щоб тобі виповнилося 3. Плачу щоразу, коли називаю тебе “Baby True”, і ти мене виправляєш. Ти говориш найсолодшим голосом: «Я не дитина! Я велика дівчина!» Я не готова до того, щоб ти так швидко ставала великою дівчинкою, але ти мусиш знати: незалежно від того, якого віку ти будеш, ти завжди будеш моєю крихіткою Тру.

Ти змінила моє життя набагато більше, ніж я коли-небудь могла мріяти. Ти — мій найкращий друг. Моє найбільше благословення. Весь мій світ. Спостерігати за тим, як ти ростеш, — одна з моїх найбільших нагород. Дякую, що обрала мене! Боже, дякую тобі, що благословив мене своїм ангелом», — написала розчулена Глої у мережі.

Серед почесних гостей — Кріс Дженнер, сестри Глої, діти Кім та Кортні Кардаш’ян і Стормі Вебстер, донька Кайлі Дженнер.

Кайлі Дженнер з донькою Стормі

З 3-річчям доньку привітав і батько, спорстмен Трістан Томпсон, який на честь народження Тру подарував Глої коштовний клатч відомого бренда Judith Leiber.

Як запевняють інсайдери, пара знову разом, а величезний діамант на безіменному пальці Глої це підтверджує.

Глоя та іменинниця Тру

Кріс Дженнер з онукою

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: