«Справжнє пекло»: як Серьога одним махом підкорив і Кіліманджаро, і TikTok
Про підготовку до походу, вартість подорожі та карантинні вимоги при в’їзді до Танзанії. Ексклюзив для JS.
Н

ещодавно Серьога одним махом підкорив і Tik Tok, і Кіліманджаро — гірський масив у Танзанії, висота якого становить майже 6 000 метрів. Артист розповів, як з’явилася така ідея, та чому сходження на гору було справжнім пеклом.

Ідея для подорожі

Таку ідею мені підкинули фанати моєї Tik Tok-сторінки. Вони часто кидають мені різні челенджі, а я виконую їх. Хтось жартівливо написав про Кіліманджаро, а я подумав, чому б і ні!

Підготовка до сходження на висоту 6 000 м та перепони на шляху до вершини

Розповім, як було насправді. Перед самим-самим виходом у похід, за кілька годин «до», у мене різко піднялася температура. Вона була дуже високою і я почав думати, що підхопив вірус.

Однак, усе одно прийняв рішення підніматися на гору і це було справжнє пекло.

Перший день я йшов через тропічні джунглі, нещадно политі зливою, серце від високої температури просто вискакувало з грудей, і я був на грані того, щоб здатися і скасувати експедицію.

Коли все ж ми дійшли до маршруту та першого привалу, я ліг спати і вранці прокинувся просто у відмінному стані. Наступні 4 дні ми продовжували свій шлях, але не бачили гори, тому що була негода.

Усе було затягнуте хмарами і постійно змінювалися погодні умови.

Тільки на 5-й день уночі почалося наше сходження на пік Ухуру, вершину вулкана Кіліманджаро, яке тривало 8 годин. Саме тоді я вперше включив свій телефон і записав переможний Tik Tok.

А якщо коротко — не вживав алкоголь два роки і не користувався ліфтом.

Чому фокус на Tik Tok?

Дуже позитивно ставлюся до цієї соціальної мережі, оскільки вона дозволяє робити немислиме мислимим, або як співав великий Діма Білан «неможливе можливим». Цікаво, що всю історію я зняв задом наперед, оскільки перші 4 дні була моторошна негода. Зате потім, коли ми йшли вниз, — суцільна кінематографія.

Вартість подорожі

Така подорож обійдеться приблизно 5000 доларів.

Карантинні обмеження

До країни пускають без перебування двох тижнів на карантині. Із документів потрібен тільки паспорт. Заповнення документів і оплата візи на кордоні.

Про кумедні моменти

Звичайно, були кумедні моменти. На вершині гори пропала пляшка Егермейстера. Усі учасники групи абсолютно чесні люди, але до цих пір ніхто не зізнався.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: