Спростовуємо 7 міфів про корейську косметику на прикладі бренда HAYEJIN
Знайомимося з новим ім'ям на українському ринку K-beauty.

Популярність корейської косметики в Україні не збавляє обертів. Ще один доказ цього — поява на локальному б’юті-ринку преміального корейського бренда HAYEJIN, продукти якого можна знайти на косметичних поличках більшості європейських фанатів корейського догляду за шкірою. Користуючись нагодою, редакція JS вирішила на прикладі популярного бренда проаналізувати феномен косметики з «країни вранішньої свіжості», а також розвінчати поширені міфи щодо K-beauty.

 

Міф 1: корейська косметика не адаптована до європейської шкіри

 

Азійська шкіра дійсно відрізняється від європейської — вона щільніша й водночас досить чутлива. I концентрації активних інгредієнтів у догляді за такою шкірою потрібні дещо більші, ніж для європейської шкіри. Але орієнтовані на глобальний ринок корейські виробники давно погодилися з умовами гри і намагаються максимально розширювати лінійки засобів, пропонуючи варіанти для різних типів шкіри.

Відмінністю марки HAYEJIN від інших корейських брендів являється те, що вона створена саме для європейських жінок. Консистенції, жирності й комбінації поживних речовин у косметичних продуктах марки спеціально адаптовані з урахуванням особливостей їхньої шкіри та європейського клімату.

Двофазний тонер з рисовими оліями з лінії RiceFila — ідеальний захист від порушення епідермального бар’єра навіть в екстремальних умовах мінусової температури, пекучого сонця чи під час впливу шкідливих речовин. Серія RiceFila рекомендована дерматологами для зменшення ефекту постакне та почервонінь.

 

Міф 2: корейська skincare-система щоденного догляду забирає багато часу

 

Дотримуватися азійської 12-ступеневої системи догляду за шкірою щодня — випробовування навіть для просунутих б’ютіголиків. В противагу йому в Кореї неабиякої популярності набрав тренд skip-care, в якому основою б’юті-рутини є досить невеличкий набір засобів, що поєднують в собі декілька функцій одразу. Тож, скільки саме часу приділяти щоденним процедурам краси, — вибираєте саме ви.

Сироватка для відновлення шкіри з серії Blessing of Sprout — мультифункціональний засіб, що підтримує нормальний рівень зволоженості, зміцнює шкірний бар’єр та, перешкоджаючи синтезу меланіну, зменшує прояви існуючої пігментації й запобігає появі нових плям.

 

Міф 3: корейська косметика дешевша за європейську через використання менш якісних інгредієнтів

 

Ціна на косметику з Південної Кореї безпосередньо залежить від її сегменту: як і в європейській косметиці, тут є як мас- та мідл-маркети, так і люксові бренди. Але абсолютно всі виробники корейської косметики проводять перевірку своєї продукції на безпечність в лабораторних умовах. Окрім того, на національному рівні умови сертифікації косметичних засобів в Кореї суворіші, ніж в ЄС чи Америці.

Нижча ціна на корейські засоби у порівнянні з їхніми європейськими аналогами обумовлена великою внутрішньою конкуренцією (Південна Корея — країна, де квітне культ зовнішності) між брендами. Аби вижити на локальному б’юті-ринку, маркам потрібно дбати не тільки про якість і ефективність косметики, а й про її оступність. Окрім того, корейці вірять в ефективність рейтингів і систем оцінювання: бренд HAYEJIN, приміром, на початку цього року отримав нагороду First brand awards 2020 — відзнаку якості найголовнішої премії корейського ринку.

 

Збагачений киснем тонер з лінії Blessing of Sprout — справжнє джерело цінних речовин. Витяжка з бруньок лотоса відповідає за нейтралізацію шкідливого активного кисню і покращення поглинання вітамінів С і Е, екстракт паростків ріпаку відповідає за живлення та сяйво шкіри, екстракт паростків пшениці — за відновлення її бар’єрних властивостей, екстракт броколі — за тонус, а екстракт бутону софори японіки – за поліпшення кольору шкіри. 

 

Міф 4: в корейській косметиці замало натурального

 

Сьогодні один з головних трендів K-beauty — натуральні інгредієнти. На коні бренди, які зводять до мінімуму чи взагалі не використовують стимулючі й шкідливі хімічні речовини. Серед «зіркових» інгредієнтів корейської косметики, окрім відносно звичних для регіону витяжки з женьшеню, екстрактів лотосу чи центелли, — ферментовані сойові боби, рисове молочко, ягоди обліпихи, збагачена киснем вулканічна вода. Часто марки не тільки вказують назву інгредієнта, а й зазначають регіон, де він був зібраний.

Cuddle of Jeju Oxygen Water — блакитна віталізувальна маска з насиченою киснем вулканічною водою острова Чеджу. Покращує пружність шкіри, живить її корисними речовинами морських водоростей агару та хидзики. Ідеальна для чутливої шкіри, адже усі складові маски — гіпоалергенні та пройшли дерматологічну перевірку. У складі масок Cuddle of відсутні: парабени, феноксиетанол, мінеральна олія, бензофенон, сульфати, тальк та штучні барвники.

 

Міф 5: азійці використовують забагато сонцезахисних засобів у повсякденному догляді

 

Неважливо — зима чи літо, сонячно чи похмуро на вулиці, — використовуйте засоби з SPF щодня. Навіть якщо в умовах #stayathome ви цілий день проводите вдома (адже вікна і балкон також рахуються), привчіть себе до регулярного використання захисту від сонця — і шкіра неодмінно вам подякує! Корейці дійсно розуміються на UV-захисті: правильно підібраний засіб не тільки захистить шкіру від негативного впливу сонячного проміння, але й, за потреби, зволожить її, допоможе зробити матовою або вирівняти тон.

Сонцезахисний крем-молочко SPF50+ з лінії VitaMild, який підходить навіть для чутливої шкіри, не тільки надійно захистить шкіру від UV-проміння, але й збагатить вітамінами. До його складу входять 9 органічних компонентів (обліпиха, олія шипшини й авокадо, екстракти ацероли, солодкої опунції персика, мальпігії, слив та лохини, рослина «тигрове око» та зелений чай), комбінація яких стимулює вироблення колагену, захищає від появи акне та зменшує чутливість до агресивних променів сонця.

 

Міф 6: корейську косметику не можна змішувати з європейською

 

При поєднанні косметичних продуктів різних косметичних ліній завжди існує певний ризик, але країна-виробник не має до цього ніякого відношення. Приміром, в нутриціології багато вітамінів та мінералів мають взаємозаперечний ефект — так само деякі інгредієнти косметичних засобів в найкращому випадку зводять дію одне одного нанівець, а в гіршому — можуть викликати небажану реакцію на шкірі.

Але це не значить, що, якщо ви будете використовувати улюблений крем разом з корейською пінкою для вмивання чи тонером, вони не будуть працювати. Головне — слідкувати за складом продуктів, орієнтуватися на стан шкіри і розуміти, якого ефекту ви хочете досягти.

Живильний крем з серії Blessing of Sprout — ідеальна і безпечна база під макіяж. Вся лінія Blessing of Sprout зареєстрована в Корейському міністерстві безпеки харчових продуктів та лікарських засобів як лікувальна косметика: вона насичує шкіру киснем та вітаміном D, знімає втому та покращує колір шкіри.

 

Міф 7: в корейській косметиці забагато олій, що негативно впливає на жирну шкіру

 

Використовуючи агресивні спиртові чи кислотні засоби задля ефекту матової шкіри, ми мимоволі пересушуємо її верхні шари. Як результат, для підтримання рівня зволоження, шкіра починає виробляти більшу кількість себуму. Вихід з цього, здавалося б, замкнутого кола — використання очищуючих продуктів на основі олій. Спробуйте використовувати масляний очисник (гідрофільне масло чи бальзам) перед пінкою для вмивання — він допоможе якісно очистити пори від надлишків шкіряного жиру, а зволожуючий крем підтримуватиме достатній рівень зволоженості шкіри.

Знахідка для чутливої жирної шкіри — очищувальна олія з лінії RiceFila. В її основі — рисові висівки, традиційний корейський засіб в боротьбі з надмірною чутливістю шкіри. У давнину їх клали у бавовняні мішечки й використовували під час миття для очищення тіла. Сучасні косметологи радять обирати засоби з рисовими оліями, наголошуючи на їхніх унікальних очищувальних властивостях.

Фото: Hayejin Cosmetics; Обкладинка: Getty Images

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: