«Сталося диво!»: що допомогло Міці Ньютон побороти рак
«Найбільш розпачливою новиною було те, що я ніколи не зможу стати мамою».
В

осени 2020-го в інтерв’ю для «Світського життя» Міка Ньютон зізналася, що поборола онкозахворювання. Співачка на власному досвіді переконалася, що все залежить не лише від роботи лікарів, а й від того, як ви себе духовно налаштуєте.

На своїй інстаграм-сторінці дівчина опублікувала фото після другої операції та зізналася, що допомогло їй не втратити надію на краще:

«Рік тому після другої операції мені сказали, що я страждала раком яєчників третьої стадії. Говорили, що мені знадобиться 12 раундів хіміотерапії, але найбільш розпачливою новиною було те, що я ніколи не зможу стати мамою.

Не думаю, що коли-небудь знайдуться слова, щоб описати те, через що ми пройшли… але сталося диво! Через тиждень тести повернулися, і у мене була перша стадія, тому я все ще маю шанс одного дня завагітніти! Ніколи не відмовляйтеся від своєї мрії.

Молитви та позитивні думки зцілюють!

Я справді вірю, що вся духовна робота, зроблена мною до цієї операції, спрацювала! Три онкологи, які були на цій операції, не могли повірити результатам тестів!

Я знаю одне: якщо ви приймете все у своєму житті як урок, а не як покарання, ви будете винагороджені великим часом і, будь ласка, ніколи не переставайте мріяти!»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: