Стримана розкіш та елегантна функціональність у новому просторі Little House Group
Новий мультибрендовий бутик LH Group.

У самому центрі столиці, по бульвару Лесі Українки, 14, компанія LH Group відкрила новий концептуальний магазин Little House Group. Це унікальний простір, де представлені позиції і дитячого, і дорослого напрямку від провідних брендів європейського ринку: FALKE, Hanro, Roeckl, Sanetta, Steiff, ELSY, TopModel.

Завдяки широкому асортименту, шопінг можна влаштовувати всією сім’єю, обираючи стильні і актуальні позиції з дитячих колекцій одягу, аксесуарів і білизни, а vіж тим, побалувати себе розкішними і неперевершеними шкарпетково-панчішними виробами, аксесуарами і базовим одягом.

Тут кожен неодмінно знайде «ту саму річ»: будь то дитяча сукня від італійського бренда, якісна преміальна дитяча білизна, німецька стриманість і елегантний дизайн в колекціях одягу і аксесуарів для дітей і немовлят, або ж справжня швейцарська розкіш у вигляді lounge-одягу для дорослих.

Більш того, бутик сприяє індивідуальному обслуговуванню клієнтів: мінімізовані соціальні контакти, гнучкий робочий графік і додаткові клінінг-послуги відповідають сучасним реаліям. Лише один дзвінок —  і бутик у вашому індивідуальному розпорядженні!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: