«Створюємо життя мрії завдяки трансформаційним технікам нового часу»: інтерв’ю з коучем Інессою Лефі
«Люди прагнуть змін і відчувають, що надсерйозний ресурс знаходиться всередині них самих».

Інесса Лефі — майстер діагностики та енергокорекції долі, авторка жіночих енергетичних практик, засновниця спільноти «Жінки майбутнього» та низки марафонів по саморозвитку, лайф-коуч і командний коуч, спеціаліст із сучасної медитації, радіоведуча, а також щаслива дружина і мама трьох дітей. І це далеко не повний список досягнень нашої сьогоднішньої героїні, якій на власному прикладі вдалося допомогти тисячам жінок по всьому світу віднайти внутрішню гармонію, щасливі взаємини з навколишнім світом, а також зустріти справжнє кохання.

Питання духовного розвитку особистості наразі є дуже актуальним, дедалі більше людей цікавляться відповідною літературою та звертаються за допомогою до коучів та психоаналітиків із питань, що донині вважалися буденними. Чим, на вашу думку, продиктована така цікавість?

Нам пощастило бути свідками неймовірних змін, на реалізацію яких донині необхідні були століття.

Швидкості збільшуються, вібрації Землі змінюються, що, безперечно, впливає на кожного з нас.

На тих, хто йде в ногу з часом та готовий до реалізації власного потенціалу, чекає успіх та визнання у питаннях особистих, питаннях кар’єри тощо. А тим, хто відчайдушно протистоїть змінам, доведеться нелегко. Багато людей, на щастя, свідомо ставляться до трансформацій, намагаються знайти відповіді на питання всередині себе та залюбки звертаються за порадою до спеціалістів.

Розкажіть про власний професійний досвід? Коли усвідомили, що готові ділитися ним з іншими?

Я понад 16 років вивчаю різні практики і методики, в основі яких — фізичний і духовний розвиток. Перш ніж почати ділитися набутими знаннями, я пройшла величезний шлях становлення як жінка, як особистість, як коуч і наставник. Фундаментом, на якому вдалося побудувати школу з дієвих методик, які згодом стали нести цінність для людей, є сучасна медитація.

Я практикую йогу понад 10 років, вивчала і продовжую практикувати Кундаліні, Рейки, різні методики із вчень ОШО, Кастанеди, а також буддистські й тибетські практики, холотропное дихання і безліч інших.

Я часто кидаю виклик своїй свідомості та йду в гори, аби з’єднатися з їхньою силою, медитую, споглядаю.

Незважаючи на те, що дуже ціную комфорт, все ж відчуваю, що по духу є аскетом. Аби загартувати дух і тіло, свого часу здійснила паломництво до Королівства Бутан, медитувала в найсильніших монастирях і печерах Індії та Тибету, зробила кору навколо гори Кайлас і була в базових таборах Евересту з боку Непалу і Тибету. Окрім того, я маю неймовірних вчителів, які вже багато років є моєю опорою. Для мене надважливо збирати знання з різних ресурсів, переосмислювати і знаходити їм застосування в сучасному фізичному світі.

Хто ваші клієнти?

Тисячі жінок з різних куточків світу, таких, як Україна, Чорногорія, Великобританія Росія, Грузія, Іспанія, Австралія, ПАР, Білорусь, Швейцарія відвідали мої семінари і вебінари, а також пройшли авторські курси та марафони. Їх результати надихають мене день у день, і я шалено щаслива, що маю можливість ділитися інформацією і практиками, які ведуть до грандіозних позитивних змін.

Якщо деталізувати в цифрах, на даний момент понад 3000 жінок пройшли мої курси і медитації. Результат — вихід із токсичних відносин, заміжжя, народження дітей, зміцнення віри в себе, у свою внутрішню силу.

Найактуальніший запит, з яким до вас звертаються потенційні клієнти?

Люди прагнуть змін і відчувають, що надсерйозний ресурс знаходиться всередині них самих. Аби розкрити його, вони й звертаються до спеціалістів.

Трансформуючи одну зі сфер, ви автоматично впливаєте на інші.

Поширені запити — здоров’я, кохання, самореалізація у професійній сфері.

Якщо предметніше, безумовно, є перелік найбільш популярних технік, наприклад, «Як позбавлятися від болю», «Як відновлюватися після складних ситуацій», «Як швидко входити в стан потоку», «Як правильно візуалізувати, щоб мрії ставали реальністю» і багато інших. Результати на базовому рівні надихають на пошук власного потенціалу в різних сферах та глобальних змін.

Власним найціннішим ресурсом наразі вважаю можливість діагностувати та енергокорегувати долю тієї чи іншої людини, пропрацьовуючи через підсвідомість її патерни, закладені предками на генетичному рівні.

Розкажіть детальніше про цю техніку.

Як я вже зазначала, ми перейшли на абсолютно новий рівень вібрацій Землі і завдяки високотрансформаційним технікам здатні за короткий час зцілювати своє тіло і душу від патернів, закладених нашими предками на генетичному рівні. Ми активізуємо точку травми з минулого і замінюємо її позитивним досвідом, який надалі впливає на сьогодення.

За допомогою цієї техніки нам вдасться зцілити проблеми у будь-якій сфері життя.

Результат 100% без винятків, адже ми змінюємо програму на генетичному рівні.

Безмежно вдячна Всесвіту за цей дар і можливість працювати з інформацією, за допомогою якої відбуваються дивовижні зміни в житті. Як підтвердження — десятки вдячних клієнтів з різних куточків світу, і це тільки початок!

Розкажіть, як потрапити до вас на консультацію?

Маю сказати, що я ділюся безліччю корисної інформації у соціальних мережах абсолютно безкоштовно. На моїй сторінці Instagram можна знайти багато технік із йоги та медитацій, поради із саморозвитку, техніки із оздоровлення власного організму, а також записи прямих ефірів із спеціалістами із різноманітних сфер, які я проводжу систематично. Окрім того, мої асистенти залюбки проконсультують щодо цінової політики авторських марафонів та особистих консультацій, зокрема, стосовно діагностики та енергокорекції долі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: