Стиль нової першої леді очима українських дизайнерів
На прохання JS Катя Сільченко, Юлія Богдан та інші дизайнери пропонують образи з власних колекцій для дружини новообраного президента.
В

же в понеділок відбудеться інавгурація новообраного президента України Володимира Зеленського, після чого він офіційно отримає всі повноваження. Поряд із ним – як у цей день, так і впродовж усього строку на посаді, – ми будемо бачити дружину Олену Зеленську. В будь-якій країні гардероб першої леді викликає окремий інтерес, і ми – не виняток.

Олена та Володимир Зеленські

Олена відома своєю прихильністю до одягу українських брендів, тож ми певні, що вона залишиться вірною цій традиції й надалі. JS поспілкувався з кількома українськими дизайнерами щодо того, як вони бачать стиль новоспеченої першої леді України та які образи з власних колекцій вони б їй порадили.

Олена Зеленська в костюмі the COAT у другому турі виборів

„Головне завдання – не додати віку й не перетворити наймолодшу першу леді в «тітку». “
Катя Сільченко
дизайнерка бренду The COAT

«Олена Володимирівна дуже стильна сама по собі. В костюмі the COAT вона вже з’являлася на оголошенні результатів екзит-полу й на другому турі голосування. Вона любить повсякденний стиль і з колекції FW19-20 вона придбала спідницю міді й жакет, – зазначає дизайнерка бренду the COAT Катя Сільченко, клієнткою якої Олена Зеленська була і раніше. – Але для офіційних заходів ми пропонуємо їй костюми з красивими шовковими хустками. Головне завдання – не додати віку й не перетворити наймолодшу першу леді в «тітку». В Олени дуже гарна фігура, правильні пропорції, тому працювати з нею – суцільне задоволення».

Олена Зеленська в пальто the COAT

„В моєму уявленні, перша леді – сильна, мудра й дуже витривала жінка, але водночас дуже вишукана й ніжна! “
Юлія Богдан
дизайнерка бренду SIX.

«В моєму уявленні, перша леді – сильна, мудра й дуже витривала жінка, але водночас дуже вишукана й ніжна! Щодо конкретних рекомендацій, вважаю, для цього образу підійде костюм-трійка в кольорі топленого молока: жакет, брюки, трохи темніший жилет і світло-жовта блуза, яка буде надавати образу чистоти і сяйва, а також різні варіації дуже актуальних зараз брючних костюмів», – каже дизайнерка бренду SIX. Юлія Богдан.

SIX.

SIX.

„Ми б порадили першій леді країни звертати увагу на українських дизайнерів. “
Олеся Кононова та Анастасія Рябоконь
дизайнерський дует бренду Lake Studio

«Ми б порадили першій леді країни звертати увагу на українських дизайнерів. З останньої колекції Lake Studio їй могла б підійти сукня з шовку з принтом української художниці й графіка Ніни Денисової, більш строга сукня з вовни або легка закрита сукня з шовку кольору металік, а також піджак з вишивкою ручної роботи», – поділився думкою дизайнерський дует бренду Lake Studio Олеся Кононова та Анастасія Рябоконь.

Lake Studio

Lake Studio

Lake Studio

„Якщо в одязі особливо не дозволиш собі вишукування в цьому статусі, то з акцентами допоможуть ювелірні прикраси. “
Ліза Ющенко
дизайнерка бренду ювелірних прикрас the igrec.

«Протокол – штука сувора. Якщо в одязі особливо не дозволиш собі вишукування в цьому статусі, то з акцентами допоможуть ювелірні прикраси. Можна сміливо гратися з мастями. То пікова дама, то чирвова королева. Як у нашій новій колекції», – зазначає дизайнерка бренду ювелірних прикрас the igrec. Ліза Ющенко.

the igrec.

the igrec.

s

„Звичайно, якщо б мені запропонували, мені було б дуже цікаво створити щось спеціально для Олени Володимирівни “
Олена Бурба
дизайнерка бренду Elena Burba

«Мої колекції, звичайно, не для суворих протоколів, – посміхається дизайнерка Олена Бурба, авторка зазвичай грайливих та дуже жіночних образів. – Але дещо я бачу в гардеробі першої леді, але, звісно, для менш формальних та вечірніх виходів. Наприклад, брючний комплект з бюст’є, шовковий комбінезон чи рожева сукня з відкритими плечима – навіть Меган Маркл дозволяє собі подібне вбрання (сміється). Звичайно, якщо б мені запропонували, мені було б дуже цікаво створити щось спеціально для Олени Володимирівни».

Elena Burba

Elena Burba

Elena Burba

„У нас в країні зараз історія «змін», і мені здається, перша леді може дозволити собі виділятися й підкорити серця мільйонів елегантністю і почуттям стилю. “
Дар'я Донець
дизайнерка бренду Darja Donezz

«У нас в країні зараз історія «змін», і мені здається, перша леді може дозволити собі виділятися й підкорити серця мільйонів елегантністю і почуттям стилю. Оскільки є чіткий протокол, то варто приділити увагу нюансам і акцентам в одязі, цього можна домогтися поєднаннями кольору і фактур, елементів ручної роботи, грою з кроєм та квітковим принтом, яким майстерно користуються стилісти перших леді в усьому світі, – каже дизайнерка Дар’я Донець, чиї наряди не раз обирали Тіна Кароль та Оля Полякова. – Повинна бути дуже виміряна робота, при якій мінімализм здаватиметься максимумом. Вважаю, з моїх колекцій чудово підійде білий костюм, блуза з рибами та сукня в смужку – така, як на Тіні Кароль».

Darja Donezz

Тіна Кароль у сукні Darja Donezz

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: