Сучасні мільярдери VS олдскул: порівняння статків від Bloomberg
Спойлер: Арно, Безос, Цукерберг та Гейтс безнадійно програли.
З

адля досить цікавого порівняння була сформована певна таблиця зі статками сучасних мільярдерів та найбагатших людей з минулого, про доробки яких усім зараз добре відомо. А от задля порівняння використовувався метод економіста Семюела Вільямсона та співставлення статків з внутрішнім валовим продуктом держави. Цікаву переоцінку провела компанія Bloomberg, яка зараз є однією з провідних постачальників інформації для професійних учасників фінансових ринків.

Джефф Безос

Засновник Amazon Джефф Безос, який зараз є найбагатшою людиною в світі зі статком у 131 мільярд, як з’ясувалось, не дотягує до багатіїв минулого. Так, статки нафтового магната Джона Рокфеллера, який помер в 1937 році, зараз оцінювались би в 331 мільярд доларів, Ендрю Карнегі — також в 321 мільярд, а римського консула Марка Ліцинія Красса — в 212 мільярів. Трохи менше, 169 мільярдів доларів, у Джона Астора, який жив у XVIII столітті та інвестував у нерухомість.

Джон Рокфеллер

З такими цифрами у перелік найбагатших не змогли б потрапити й Марк Цукерберг (у нього близько 60 мільярдів), Бернар Арно (76 мільярдів) та Біл Гейтс, статки якого оцінюються у 98 мільярдів. В цілому сумарні статки найбагатших людей становлять зараз 8.5 трильйонів доларів, що на 400 мільярдів доларів менше, ніж в минулому році.

Біл Гейтс

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: