Сукня мрії від Dolce & Gabbana і білі троянди: Олівія Калпо вийшла заміж
Вітаємо!

Марафон літніх весіль підхоплює Олівія Калпо — американська модель, переможниця конкурсів «Міс США – 2012» та «Міс Усесвіт – 2012». Її обранцем став футболіст Крістіан Маккефрі, який зробив пропозицію ще у квітні 2023-го, на 5-му році стосунків.

Святковий захід пари відбувся в рідному штаті нареченої — Род-Айленд. Олівія вважає, що реєстрація шлюбу — це дуже серйозна подія у житті кожної людини.

Вона віддала перевагу доволі елегантному образу Dolce & Gabbana, що підкреслює її стиль і ставлення до заміжжя.

За словами Олівії, результат її образу майже не відрізнявся від первісного ескізу, адже дизайн був досить простим: «Це перша, остання та єдина весільна сукня, яку я приміряла».

Перлина вбрання — мереживна фата, довжиною майже 5 метрів. Стриманості модель дотримувалася і в макіяжі.

Олівія також розповіла, що в такому вбранні почувається найкрасивішою: «Я хотіла почуватися вільно, щоб сукня підкреслювала мої переваги, але не пригнічувала мене. У цьому стільки краси та простоти. Коли я думаю про Крістіана і про те, що він любить, і про моменти, коли він вважає мене найкрасивішою, — це абсолютно щось на кшталт позачасового, прихованого та елегантного».

Підготовка до весілля у пари була дуже ефектною та чарівною. Приватний джет і білі троянди — оце так подарунок від нареченого.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: