Сумки леді Ді, Грейс Келлі та Маргарет Тетчер: модна виставка в Лондоні
У квітні фешіоніста запрошені до музею Вікторії та Альберта.
Н

авесні музей V&A представляє особливу виставку — Bags: Inside Out, присвячену виключно сумкам. Від сумки королеви Марії та Вінстона Черчилля до сумок Керрі Бредшоу зі стрічки «Секс у великому місті», від XVI століття й до сьогодні — на виставці буде представлено понад 300 аксесуарів, у тому числі й ті, які були популяризовані знаменитостями та призвели до появи тренда it bag.

Грейс Келлі із сумкою Hermès Kelly

У переліку — дипломат Вінстона Черчилля, елегантна Hermès Kelly, «багет» від Fendi, Evening Lait de Coco від Chanel, аксесуари від видатної Джудіт Лейбер та класична Lady Dior, названа на честь принцеси Діани.

Похожее изображение

Принцеса Діана із сумкою Lady Dior, 1995

Також буде представлена сумка Speedy від Marc Jacobs, яку так обожнювали Періс Гілтон та Кім Кардаш’ян. Відвідувачі зможуть побачити й аксесуари, які втілювали символ влади, зокрема, сіру Asprey, яку полюбляла Маргарет Тетчер. Ця сумка, неначе «обладунок» Тетчер, гармонійно завершувала образ «залізної леді».

Вінстон Черчилль, 1929

Окрім того, особлива увага й на експерименти дизайнерів з інноваційними матеріалами, зокрема досягнення бренда Stella McCartney — рюкзак, виготовлений із перероблених відходів океанічного пластику.

Маргарет Тетчер із сумкою Asprey, 1987

Роузі Гантінгтон-Вайтлі із сумкою Evening Lait de Coco від Chanel, 2014

Сумка Faberge Egg Judith Leiber

Сумка «багет» від Fendi, 2000

Сара Джесіка Паркер із сумкою «багет» від Fendi, 2019

Періс Гілтон та Кім Кардаш’ян із сумками Louis Vuitton Monogram Miroir від Marc Jacobs. Сідней, 2006

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: