Супергероїні 24/7: День матері в Instagram Меган Маркл, Сари Джеcсіки Паркер та Емілії Кларк
Вдячність та шана найріднішим жінкам в світі.
«

Хто я є сьогодні — це все завдяки їй. Важка робота, співчуття, освіта — все почалося з неї. Святкуємо #MothersDay та вітаємо наших мам, тому що вони того варті», — однією з перших привітала в мережі свою матусю Єва Лонгорія. Акторка вже прибула до Канн, тож вітання Еллі Єві Мірелес надсилає з Лазурового узбережжя Франції. Разом з сином Енріке Бастоном вона прогулюється бульваром De la Croisette та надсилає звітні фото у stories.

Свій перший День матері у новому статусі відсвяткувала й Меган Маркл. В офіційному Instagram @sussexroyal вона опублікувала сонячну світлину з ніжками маленького Арчі та теплі слова з повагою й шаною до усіх мам.

«Мамо, дякую тобі за те, що була найкращою рольовою моделлю та неймовірним прикладом безумовної любові. Я люблю тебе!», — опублікувала в Instagram Сінді Кроуфорд ніжний запис та додала спільне фото з мамою Дженніфер.

Сама ж Сінді отримала вітання від доньки Кайі Гербер: «Дякую, що виховуєш нас, бешкетників, з терпінням та любов’ю! Ти неймовірна».

«Супергерой! Неймовірна й любляча 24/7/365», — зізналася у коханні до найріднішої Джіджі Хадід, а спільне фото з сестрою, бабусею та мамою підписала як «три покоління».

У святковий день Сара Джессіка Паркер не лише привітала усіх мам на планеті зі святом, але й додала відео з must read на травень. Серед рекомендованих книг — новела «Старий дрейф» Карли Намвалі Серпелл та роман «Король птахів» Дж. Віллоу Вілсона.

На поживну святкову вечерю до мами завітала співачка Ріта Ора, а от Майлі свою матусю Тіш Летицію привітала у звичній їй бунтарський манері. Кайлі Дженнер написала в Instagram, що це «її найголовніша роль у житті».

Поки Карді Бі натхненно раділа новим сумкам Hermes, а мати драконів Емілія Кларк рекламувала аромат Dolce & Gabbana, щиру любов до мам висловили Гайді Клум та Різ Уізерспун — зіркові Instagram-привітання у спеціальному огляді JS.

Джастін Тімберлейк

Джессіка Біл

Мішель Обама

Ріта Ора

Гайді Клум 

Майлі Сайрус 

Сальма Гайєк

Різ Уізерспун 

 

 

Карді Бі 

 

Дженніфер Лопес

 

Емілія Кларк 

 

http://ad.adriver.ru/cgi-bin/rle.cgi?sid=1&ad=678363&bt=21&pid=2909071&bid=6169529&bn=6169529&rnd=1597544048

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: