#SustainableFashion: Ксенію Шнайдер запросили на круглий стіл The New York Times
Знай наших!
T

he New York Times запросив українську дизайнерку Ксенію Шнайдер взяти участь у круглому столі, присвяченому сталому розвитку моди. Як відомо, fashion-індустрія має негативний вплив на довкілля, зокрема, викиди вуглецю наразі є дуже актуальною екологічною проблемою.

«Працюєш собі, як завжди, нічого особливого. А потім раптом тобі пишуть із The New York Times, що вони не бачать кращого кандидата для їхнього круглого столу, присвяченого сталому розвитку в моді, який пройде в Gallerie Laffayete у Парижі. І ти береш квитки і не можеш заснути від хвилювання», – поділилася новиною Ксенія на Фейсбуці кілька годин тому. Не здивовані! Бренд Ksenia Schnaider вже давно сповідує такі важливі й наразі актуальні принципи sustainable fashion.

Те, як галузь може змінити ситуацію та впровадити принципи сталого розвитку, разом з Ксенією у паризькому Gallerie Laffayete 6 листопада обговорюватимуть кореспондент з міжнародних стилів The New York Times Елізабет Патон, авторка книги «Фашин-поліс: ціна швидкої моди та майбутнє одягу» Дана Томас, керівник відділу маркетингу та комунікацій Великобританії асоціації Diamond Producers Ліза Левінсон та старший віце-президент з питань соціального впливу De Beers Group Кеті Фергюссон.

Антон та Ксенія Шнайдери

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: