Світ віртуальної реальності від LEGO® VIDIYO™: нова особлива гра для маленьких меломанів
Чудова можливість створити музичні відео за допомогою фізичних елементів LEGO®, музичних треків і доповненої реальності.

Компанії LEGO Group та Universal Music Group презентували інноваційний продукт для дітлахів LEGO® VIDIYO™, що поєднав реальні елементи з віртуальними. Особливо цікавою гра буде для поціновувачів різноманітних музичних жанрів.

Аби насолодитися усіма можливостями, необхідно лише завантажити додаток, обрати музику, відсканувати мініфігурки LEGO і BeatBits та спостерігати, як вони оживають завдяки доповненій реальності. Цікаво те, що дітлахи й самі мають змогу стати безпосередніми героями шоу, яке створюють.

У додатку VIDIYO діти зможуть формувати власні гурти: обирати сценічні костюми, створювати назви гуртів та обкладинки музичних альбомів. Беручи участь у завданнях, які регулярно оновлюються, та скануючи продукти, вони набиратимуть бали, які можна використати, щоб розблокувати додаткові параметри, як-от: костюми, аксесуари, танцювальні рухи й макети сцен.

Ніколи раніше шанувальники не мали змоги адаптувати мініфігурки LEGO до такого рівня деталізації!

У набори LEGO® VIDIYO™ увійшли 6 портативних BeatBoxes з мініфігуркою, кожна з яких представляє окремий музичний жанр, сцену для сканування, два спеціальних BeatBits та 14 випадкових BeatBits.

Серед шести основних BeatBoxes:

Candy Pop з Candy Mermaid BeatBox (цукерковий поп);
Pirate Punk з Punk Pirate Beatbox (піратський панк);
Alien DJ з Extra Terrestrial Dance Music BeatBox (позаземна танцювальна музика);
Party Llama з Party Llama BeatBox (тропікон);
Unicorn DJ з Unicorn DJ BeatBox (кіт-поп);
Robot Break-dancer з HipHop Robot BeatBox (робо-хіп-хоп).

Отже, як працює LEGO® VIDIYO™

  • Завантажте додаток LEGO VIDIYO, що працює як з фізичними деталями VIDIYO, так і без них;
  • Виберіть пісню із широкого репертуару регулярно оновлюваних треків у різних музичних жанрах, створених Universal Music Group;
  • Відскануйте свої BeatBits й мініфігурки. Ви можете завантажити всіх своїх героїв, щоби створити музичний гурт з двох чи трьох виконавців за допомогою різних персонажів, яких ви маєте;
  • Далі ви маєте змогу обрати зовнішній вигляд для персонажів, придумати назву гурту й обкладинки альбомів;
  • Виберіть персонажів для 60-секундного виступу й налаштуйте BeatBits, кожен з яких має кольорове кодування. Потім відскануйте свою сцену — це може бути кімната, подвір’я чи збудована з кубиків модель. Усього за три секунди ваша локація готова, тож можна починати знімати;
  • Поділіться своїм витвором із загалом, відзначивши найкращі 5, 10 чи 20 секунд виступу. Завантажте їх і після модерації поділіться ними з іншими юними творцями в стрічці додатку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: