Світлана Бевза та Слава Балбек помінялися місцями у проєкті Mastercard
Одяг від Балбека та предмети інтер'єру від Бевзи у колекції BEVZA BALBEK BILSHE.

Унікальний експеримент упродовж останніх пів року під грифом «цілком таємно» проходив у столиці, де дизайнерка одягу Світлана Бевза та архітектор Слава Балбек у прямому розумінні помінялися ролями, створюючи незвичні для себе речі. Тож Слава Балбек розпочав створення одягу, а Світлана Бевза — елементів предметного дизайну.

Усі розроблені в межах унікальної колаборації речі та предмети стали частиною колекції BEVZA BALBEK BILSHE, яка була створена спеціально для програми Mastercard Bilshe і доступна ексклюзивно для її учасників. Предмети з колекції не можна придбати за гроші, але можна отримати в обмін на оплати картками Mastercard.

«Робота над колекцією BEVZA BALBEK BILSHE — безцінний досвід, який дозволив вийти за межі звичної для мене ролі фешн-дизайнера. Мені завжди був цікавий предметний дизайн, і цей обмін ролями надихнув мене на 101%. Цікаво, що до проєкту ми зі Славою навіть не були знайомі, але миттєво порозумілися і протягом усього процесу підтримували одне одного в нових для нас амплуа», — зазначає Світлана Бевза.

«Скажу чесно, експеримент зі зміною ролей змусив мене переглянути своє ставлення до фешн-індустрії, адже процес створення одягу здавався мені набагато легшим. Загалом же такий вихід за межі — справді крутий досвід, на який ми не часто наважуємося у звичному житті. Але навіть у таких моментах важливо залишатися собою: свою любов до архітектури мені вдалося показати і в елементах одягу», — каже пан Балбек.

Колекція BEVZA BALBEK BILSHE складається з 10 авторських предметів одягу та інтер’єру, натхнених естетикою урбанізму, мінімалізму та супрематизму. Керуючись філософією дружнього ставлення до природи, для більшості речей із колекції автори свідомо використали натуральні матеріали, перероблену сировину та екологічні компоненти.

Першими елементами колекції стали: теплий оверсайз светр, створений Славою Балбеком, а також килимки для дому від Світлани Бевзи. Щотижня упродовж місяця Mastercard представлятиме по два нові предмети з колекції, розповідаючи історії, які стоять за їхнім створенням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: