Світлини біля скриньок та селфі з Зеленським: день виборів очима героїв JS
Приклад громадянської відповідальності від українських джетсетерів. Незабаром другий тур!
В

чора для українців був доленосний день – вибори президента країни. Герої JS також не лишились осторонь, проявляючи громадянську відповідальність за майбутнє України та закликаючи до цього своїх шанувальників. Одним із перших показав приклад Петро Порошенко, який прийшов голосувати разом з усією родиною.

Одразу після ранкового тренування на велосипеді до виборчої дільниці приїхав мер Києва Віталій Кличко.

«Не дозволяйте іншим зробити вибір за вас!» – зазначила телеведуча Маша Єфросиніна у підписі до сімейних світлин із чоловіком та сином.

Разом із сином Марком голосувати ходили дизайнерка Світлана Бевза та її чоловік, міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

З посмішкою свій вибір зробила телеведуча Катерина Осадча, зазначивши: «Моє рішення засноване на багатьох факторах, а головне – якого саме майбутнього я бажаю Україні і всім нам».

Так само зробив і чоловік Катерини, телеведучий Юрій Горбунов.

Свій вибір зробили й екс-гравці національної збірної України Олександр Шовковський та Андрій Воронін, зробивши пам’ятне фото на виборчій дільниці.

Олександр Шовковський

Андрій Воронін

За свого кандидата проголосував і Потап, втім, згодом музикант чомусь видалив опубліковане селфі з бюлетенем.

Засновниця українського бренду La Mare Анастасія Слічна тим часом робила селфі з лідером першого туру виборів Володимиром Зеленським.

«Дружно на вибори?» – запитала своїх шанувальників модель Наталя Гоцій, крокуючи назустріч майбутньому країни своїми ідеальними ногами.

Дизайнерка Тетяна Рамус також зробила свій вибір, зазначившв, що він був нелегким.

Зі словами «Я зробила свій вибір!» радісне селфі зробила власниця готелю Fairmont Єлізавета Юрушева, відзначившись у селі Старі Безрадичі.

Чоловік Лізи, телеведучий Олександр Скічко, поїхав виконувати свій громадянський обов’язок до рідних Черкас.

Проголосувавши, ресторатор Микола Тищенко вирушив із родиною до зоопарку. 

«Дуже хотілося б, щоб в нашій країні в результаті сталося саме так, як свідчить напис на стіні виборчої дільниці», – підписала свою світлину Олександра Червоненко, свпіввласниця київських бутиків Sandro та Maje.

«Ти завжди у відповіді за те, чому не намагався перешкодити», – процитувала Сартра Ярослава Гресь, яка ходила голосувати разом із чоловіком, засновником  брендингового агентства Fedoriv Андрієм Федорівим.

Заради того, щоб взяти участь у виборах президента, телеведучий Андрій Джеджула разом з родиною припинив відпочинок у Шарм-ель-Шейху.

А ось співачці Анні Завальській  селфі на виборчій дільниці далося не так просто: фото спровокувало стареньку зі спостережної комісії в школі №73 на Нивках звинуватити її із сестрою в порушенні закону і порядку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: