Світова прем’єра нового Mercedes-Maybach S-Class
Старт продажів автівки в Україні розпочнеться влітку 2021 року.

Генеральне представництво Mercedes-Benz в Україні, компанія «АвтоКапітал», анонсувала світову презентацію нового Mercedes-Maybach S-Class. Нова модель автівки поєднує досконалість та високотехнологічні рішення нещодавно представленої флагманської моделі Mercedes-Benz з ексклюзивністю та традиціями Maybach.

Завдяки колісній базі, яка на 18 сантиметрів довша ніж у Mercedes-Benz S-Class, задня частина салону стане ідеальним та зручним робочим місцем або ж зоною для релаксу. Приємно здивують і ексклюзивні деталі, двоколірне лакофарбове покриття та дерев’яні елементи оздоблення, що нагадують про приналежність до Maybach.

На ринку України старт продажів Mercedes-Maybach S-Class розпочнеться влітку 2021 року.

«З новим Mercedes-Maybach S-Class ми наголошуємо на прогресивному, сучасному підході, незадовго до 100-річчя автомобілів Mercedes-Maybach.

Як і раніше, клієнти очікують ексклюзивності та індивідуальності, елегантного дизайну та першокласного стандарту обробки, що базується на найсучасніших технологіях.

В контексті комфорту, безпеки та дизайну, новий Mercedes-Maybach S-Class, беззаперечно, має неабияку перевагу завдяки унікальним особливостям у сегменті розкоші», – коментує Дірк Фетцер, керівник управління продуктами Mercedes-Maybach.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: