Світські пірнання в ополонки та привітання з Водохрещем
Сергій Бабкін, Мері Фуртас, Іраклі Макацарія та інші.
Д

жетсетери не забувають про традиції: чудово відсвяткували Новий рік, Різдво та Щедрий вечір. На черзі — Водохреще. Тож переглядаємо привітання героїв JS зі святом та світські пірнання в ополонки.

«З Хрещенням, дорогі! Зі Святом! Бажаю всім зануритися у глибину своїх почуттів і знайти там найпотрібніші і найпотаємніші відповіді!», — звернувся до своїх читачів Сергій Бабкін.

Іраклі Макацарія повністю занурився у воду та написав: «Нехай свята вода вимиє всі наші гріхи і понесе течією всі біди і проблеми».

video

Фаїна Тедеєва опублікувала фото ополонки у вигляді хреста й звернулася: «З Хрещенням вітаю всіх православних».

«Зі святом! Бувайте здорові, парафіяне!», — перед тим, як пірнути в ополонку Фаготу довелося добре попрацювати. Виконавець витратив кілька годин на те, щоб самотужки розтрощити лід.

video

«Будьте всі здорові й щасливі! Христос Хрещається на ріці Йордан!», — привітав усіх зі святом Юрій Горбунов та поділився відео.

video

Олег Скрипка найкреативніше підійшов до водохрещенських традицій. Співак зі своїм гуртом «Воплі Відоплясова» спеціально до свята зняв кліп, у якому всі музиканти разом пірнули в ополонку.

Подруги Марія Дідковська, Ася Мхітарян та Олександра Андрушенко зі своїми сім’ями провели цей день у карпатському лісі.

Мері Фуртас, любителька англійських слів, поділилася атмосферним фото й жартом свого чоловіка: «Руслан сказав, щоб я написала «Вітаю з вотеркрістенінг!», бо це так у моєму стилі, але давайте визнаємо, скільки людей почали теж говорити «хей гаааайз!», «лет мі ноу», «хані» і вставляти багато англійських слів. Беру на себе цей тренд».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: