Світські випускниці: як доньки джетсетерів святкували фінал шкільного життя в нових реаліях
Враженнями діляться Марія Полякова, Діана Тедеєва та Ольга Задорожна.

Світова пандемія зруйнувала чимало планів і, безперечно, змінила наші звички, правила і життя загалом. Цьогорічний карантин змусив школярів по всьому світу перейти на онлайн-навчання, а довгоочікуваний випускний вечір взагалі було скасовано. Однак згодом, у спрощеному форматі та без запланованих урочистостей, свято таки відбулося. Ми вирішили поспілкуватися зі світськими випускницями та з’ясували, як карантин вплинув на їхнє свято, а також запитали про плани на майбутнє. Ексклюзивно для JS емоціями діляться випускниця 9-го класу Марія Полякова, а також 11-класниці Діана Тедеєва і Ольга Задорожна.

Маша Полякова

 

Цьогоріч пандемія та карантин зокрема зіпсували всім літні плани, випускники постраждали найбільше, адже найголовніше свято їхнього шкільного життя скасовували. Як поставилися до цієї ситуації? Яким врешті був ваш випускний? 

Спочатку до карантинних заходів я поставилася вкрай негативно і була засмучена, адже ми з однокласниками планували поїхати на море і там влаштувати випускний. Через карантин нам не вдалося цього зробити, але ми знайшли альтернативу — поїхали у заміський комплекс, де дуже весело відсвяткували закінчення 9-го класу. Після загального святкування разом із найближчими друзями ми відправилися гуляти вечірнім Києвом до опівночі. Загалом я залишилася задоволеною.

Розкажіть про вашу сукню та образ загалом? Продумували його заздалегідь або визначились в останній момент?

Сукню обрала ще на початку зими, але коли наважилася придбати, виявилося, що її вже немає в наявності. Тому за 3 доби до випускного на мене очікував насичений шопінг, навіть мій бойфренд вирішив підтримати та поїхати зі мною.

Але за мить до виходу з дому мама завела мене у свою гардеробну та знайшла дійсно класну сукню — саме таку, як я шукала.

Тож на ній ми і зупинилися. Однак бойфренду довелося чекати на мене під будинком щонайменше 3 години.

Плануєте продовжити навчання у школі чи вступити до вишу?

Я хотіла вступати до Київської муніципальної академії музики ім. Р.М. Глієра, потім задумувалася про школу із поглибленим вивченням англійської, але через карантин документи на вступ там тимчасово не приймають. Наразі я залишаюсь у своїй школі, де навчаюся з першого класу.

А що найбільше лякає у житті «поза школою»?

Ймовірно, відповідальність.

Адже в школі ми під контролем, а ось в університетському житті потрібно діяти самостійно.

До якого вишу плануєте вступити після завершення, якщо вже розмірковували?

Мрію про Berkeley College of Music або інший виш на кшталт цього, де є кафедра акторської майстерності чи вокальне відділення.

Вже визначилися із професійним майбутнім?

Остаточно не визначилась, але це точно буде пов’язано з шоу-бізнесом.

Ольга Задорожна

 

Ольга Задорожна з мамою Іриною Турбаєвською

Цьогоріч пандемія та карантин зокрема зіпсували всім літні плани, випускники постраждали найбільше, адже найголовніше свято їхнього шкільного життя скасовували. Як поставилися до цієї ситуації? Яким врешті був ваш випускний? Задоволені?

Хочу почати з того, що я завжди намагаюся залишатися на позитиві, навіть якщо щось не виходить. Я живу тільки з positive vibes та із посмішкою на обличчі. Можу сказати без сумнівів, що у мене плани на літо не зіпсувалися, все сталося так, як і повинно було статися.

Випускний вечір був дуже душевним, хоча й у вузькому колі.

Розкажіть про вашу сукню та образ загалом? Продумували його заздалегідь або визначились в останній момент?

Чесно кажучи, я не вмію робити щось заздалегідь, у мене завжди все виходить в останній момент. Оскільки віднедавна я навчаюся на fashion management, стильний образ для мене є невід’ємним атрибутом. Я надала перевагу сукні авторства прекрасної дизайнерки Ельвіри Гасанової. Як не дивно, я не ношу довгі сукні апріорі, тому моя була короткою та елегантною. Прикраси обрала від Guzema Jewelry, а зачіску та макіяж робила в Modi.

За чим зі шкільного життя сумуватимете найбільше?

Насправді, я ніколи не любила ходити до школи, але хочу подякувати їй за те, що вона подарувала мені прекрасних друзів, за якими я дійсно сумуватиму.

Ваше ідеальне життя після школи, яке воно? Вже визначилися із професійним майбутнім?

Восени я переїжджаю до Великобританії, а саме — до Лондона, де навчатимусь. Буду вивчати fashion business & management в UAL, London College of Fashion. Це університет моєї мрії, я дуже щаслива, що все вийшло!

Обожнюю експерименти і хочу спробувати все, що стосується творчих професій.

Тому бути впевненою в чомусь наразі не можу. Але на цю мить — це, безперечно, fashion-індустрія.

А що найбільше лякає у житті «поза школою»?

Мене лякає багато чого, загалом — розлука із сім’єю, нове коло спілкування, інший менталітет, але я впевнена, що впораюся! Я люблю кидати собі виклики!

Діана Тедеєва

 

Діана Тедеєва з мамою Фаїною Тедеєвою

Цьогоріч пандемія та карантин зокрема зіпсували всім літні плани, випускники постраждали найбільше, адже найголовніше свято їхнього шкільного життя скасовували. Як поставилися до цієї ситуації? Яким врешті був ваш випускний? 

На щастя, карантин не завадив врученню атестатів, не завадив випускникам обійняти улюблених вчителів. Я залишилася дуже задоволеною, адже випускний пройшов досить гарно, щиро і майже так, як ми його і планували.

Розкажіть про вашу сукню та образ загалом? Продумували його заздалегідь або визначились в останній момент?

Чесно кажучи, образ зібрали за два дні до урочистого вечора. Через те, що випускний декілька разів переносили, ми не планували особливо готуватися і щось купувати.

Врешті буквально за годину визначились із сукнею, побачили та сказали: «Ось ця — наша».

За чим зі шкільного життя сумуватимете найбільше?

Сумуватиму за спілкуванням, за друзями та улюбленими вчителями.

Вже визначилися із професійним майбутнім?

Я людина творча, тому схиляюсь до творчих професій. Я шукаю себе, щомісяця у мене якісь нові ідеї та плани. Наразі бачу себе у піарі, рекламі, режисурі.

До якого вишу вступили/плануєте вступити?

Оскільки, через пандемію, не вступатиму цьогоріч до закордонних вишів, я залишаюсь в Україні й наразі визначаюсь із навчальним закладом, до якого хочу вступити.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: