Світський марафон днів народжень: топ-5 вечірок червня
Святкували Володимир Дантес, Фаїна Тедеєва, Валерія Версальська та інші герої JS.

Перший місяць літа видався щедрим на події. Ми щиро раділи спекотним дням, послабленню карантину, що дозволило нам насолоджуватися відпочинком на терасах улюблених закладів, засмагати та купатися. Є й ті, для кого червень завжди залишатиметься особливим, адже у цей місяць вони святкують свої дні народження. Пропонуємо згадати топ-5 найяскравіших вечірок з нагоди особистих нових років наших світських героїв.

Володимир Дантес

 

Володимир Дантес відсвяткував своє 32-річчя в форматі морської прогулянки на яхті в оточенні коханої дружини Наді Дорофєєвої та найближчих друзів, серед яких були подружжя рестораторів Міша та Маша Кацуріни та блогер Ян Гордієнко. Сонце, море та невеличка компанія близьких серцю людей — бездоганний вибір для тих, хто надає перевагу розміреному відпочинку та камерному святкуванню.

Фаїна Тедеєва

 

У ніч напередодні дня народження Фаїни до неї додому неочікувано завітали найближчі друзі та колеги, яких виявилося чимало. Сюрприз, безперечно, вдався, але тортом та піснею Happy Birthday все не обмежилось. Вже наступного дня відбулася гучна святкова вечеря в одному із заміських ресторанів.

Валерія Версальська

 

Валерія Версальська планувала відсвяткувати цей день народження у Лондоні. Але через карантин плани довелося скачувати. Аби наблизити іменинницю до омріяного свята, рідні вирішили зробити їй сюрприз і влаштували вишукану вечірку у англійському стилі.

Михайло Ліпаков

 

Розважалися не день і навіть не два! Гучне святкування з нагоди дня народження Михайла Ліпакова в Одесі тривало кілька днів та зібрало безліч світських друзів.

Вікторія Акуніна

 

Зіркова психологиня влаштувала справжній дівич-вечір у колі близьких подруг. Вечірня прогулянка Дніпром, безперечно, припала до душі гостям та залишила найяскравіші спогади у іменинниці.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: