Свято принцеси: герцоги Сассекські похрестили доньку Лілібет
Деталі дійства, де саме відбувся захід, та список запрошених.

Як повідомляє People, минулої п’ятниці, 3 березня, герцоги Сассекські влаштували хрестини доньки Лілібет, якій у червні виповниться 2 роки.

Дійство відбулося у Лос-Анджелесі у розкішному будинку пари. Усього було запрошено близько 30 гостей. Зокрема, й одного із хрещених батьків принцеси — режисера та актора Тайлера Перрі. Так, маленьку хрестили саме як принцесу. Чарльз став королем, отже, його онуки отримали цей титул.

Імена зіркових гостей не розголошують; ймовірно, серед гостей були подруги Меган — Серена Вільямс, Пріянка Чопра та сусідка пари — Опра Вінфрі. Як повідомляють, подружжя запросило родичів — принца та принцесу Вельських, а також дідуся Лілібет — короля Чарльза III, але ті не з’явилися. Пресслужба палацу жодних коментарів не надає.

Цікаво, що у королівській сім’ї заведено хрестити дітей у ранньому віці (зазвичай до шести місяців). Джорджу та Луї — дітям принца Вільяма і Кейт — було три місяці, принцесі Шарлотті – два.

Тим часом минуло рівно 4 роки, як у родині принца Гаррі розгорталися болісні події. Вагітна дружина та страшні думки про самогубство. Він поділився своїми переживаннями відверто.

2019

«Я прийшов додому і знайшов там вагітну Меган, яка сиділа в сльозах на сходах. Вона просто хотіла, щоб біль припинився, причому не лише для неї, для всіх. Для мене, її матері. Але вона не могла цього зробити, тож вирішила зникнути. Зникнути? Без неї, сказала вона, вся преса піде, і тоді мені не доведеться так жити. Нашій ненародженій дитині ніколи не доведеться так жити. “Все так ясно, — повторювала вона, — так усе ясно. Просто перестати дихати. Перестань бути. Все це існує, тому що я існую”».

Цього вечора пара мала приїхати на концерт до Альберт-Голлі, і хоча принц запропонував дружині залишитися вдома, їй було важко бути наодинці зі своїми думками. «“Ні”, — наполягала вона. Тому ми одягли вбрання, вона нафарбувала губи темною-темною помадою, щоб відвернути увагу від заплаканих очей, і ми вийшли з дому».

Додали відео із того самого заходу. Імовірно, їм все ж вдасться налагодити зв’язок із сім’єю у травні на коронації Чарльза III.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: