Свято в небі: як пройшов дівич-вечір Софі Тернер
Попереду гучна церемонія у Франції!
П

риватний джет на Бенідорм, найближчі подруги, багато шампанського і, звичайно, шалений спам в Instagram — саме так розпочався дівич-вечір акторки Софі Тернер. Зірка серіалу «Гра престолів» вже встигла вийти заміж за Джо Джонаса в Лас-Вегасі, але це не завадило їй гучно розпрощатися зі своїм дівоцтвом. Тим паче, офіційна церемонія молодят ще попереду — велике свято заплановане у Франції та, ймовірно,  відбудеться найближчим часом.

Подружкою нареченої стане колега за серіалом та найближча подруга Софі Мейсі Вільямс, яка теж запалювала на вечірці в рожевій перуці. А ось Пріянки Чопри на святі не було, адже у цей час вона відвідувала свою рідну Індію. Нагадаємо, разом з Тернер та ще декількома подругами півроку тому теж весело святкували дівич-вечір, щоправда, в Амстердамі.

Стосовно майбутньої церемонії, то вона буде значно скромнішою, ніж у Пріянки та Ніка. «Ми влаштуємо щось більш приватне, — ділилася Софі навесні. — Ми намагаємося тримати наші відносини в більш-менш стриманій атмосфері, зберігаючи приватність. Швидше за все, церемонія буде інтимною».

Не виключено, що акторка знов обере весільний образ від українського дизайнера. Бренд Louis Vuitton — також серед фаворитів. До того ж Софі є амбасадором бренду, а креативний директор Ніколя Геск’єр — її близький друг. «Мені подобається, як Ніколя бачить жінок, — пояснює Софі. — Його одяг втілює персонажів, до яких я тяжію, — жінок-воїнів. Вони сильні та мотивуючі, але водночас неймовірно жіночні». Очікуємо на подробиці!

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: