Святослав Вакарчук заснував нову політичну партію
«Голос» музиканта можна було почути вже сьогодні.
К

ілька днів тому фронтмен гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук раптом зареєстрував аккаунт в Інстаграмі, а сьогодні заявив про створення власної політичної партії «Голос». «Друзі, приходьте завтра на оглядовий майданчик біля музею історії України, щоб почути разом зі мною новий голос», – запрошував він на оглядовий майданчик біля Національного музею історії України.

Наразі партія знаходиться на стадії реєстрації, але імена перших учасників вже оголошені. «Моя команда «Голос» – молода та спрагла працювати, щоб кожному з нас забезпечити гідність, добробут, свободу і безпеку. Я радий представити на старті Юлію Клименко, Ярослава Юрчишина, Соломію Бобровську, Андрія Шараскіна, Юрія Соколова й десятки молодих членів нашої великої команди. Запрошую долучатися й творити справжні зміни разом», – написав музикант на своїй сторінці у Фейсбуці.

Святослав Вакарчук в політиці не новачок: свого часу він активно підтримував «Помаранчеву революцію», а в 2007-му отримав депутатські повноваження, щоправда, добровільно склав їх менш ніж за рік. Втім, це не завадило йому залишатися однією з найвпливовіших персон країни.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: