Сила мистецтва: екоколаборація L.A.B. by Ternovskaya X Julia Mokhovikova
Головні герої колекції — дикі хижаки.

Голос мистецтва все гучніше звучить на різних майданчиках, тому L.A.B. by Ternovskaya вирішили використати power of art для привернення уваги до теми соціальної екології. Сестри Ольга та Анастасія, засновниці бренду, уже випустили колекцію Sapiens, натхненну зв’язком між людиною та природою.

Меседж проєкту — сучасні Sapiens відповідають за світ, у якому ми живемо. Це не просто тема однієї колекції, це основа ДНК L.A.B. by Ternovskaya. Заручившися творчою підтримкою художниці Юлії Моховикової, бренд збирає навколо себе ком’юніті однодумців.

Нова капсула L.A.B. by Ternovskaya X Julia Mokhovikova порадує не лише екоактивістів, а й адептів модерного мистецтва.

Це перша колаборація бренду із сучасною українською художницею. У малюнків та графіті-слоганів, зображених на підкладці піджаків, сорочках, светрах та теплих аксесуарах, є ціла історія. Головні герої колаборації Юлії Моховикової та L.A.B. by Ternovskaya — дикі хижаки, сміливі та зворушливі, сильні та тендітні водночас. Символічно, що прийдешній рік за східним календарем — рік тигра.

Великі хижаки сприяють збереженню екосистем, а їхня присутність є передумовою комфортного існування багатьох інших видів, зокрема й людини. Місія Sapiens — збереження природної рівноваги. Важливо, що частину коштів, отриманих від продажу колекції, передадуть у фонд WWF-Україна на проєкт зі збереження диких хижаків, а саме — євразійської рисі.

Ця дика кішка була поширена по всій території нашої країни, але сьогодні зустрічається лише у Карпатах та на Поліссі. Незважаючи на те, що наразі рисі охороняються законом упродовж багатьох років, їхня чисельність суттєво не збільшується через нелегальне полювання та руйнування середовища їхнього існування.

Ексклюзивна серія LAB. by Ternovskaya X Julia Mokhovikova з використанням принтів On the white tree (2018) та Poet (2019) включає знакові моделі бренду (костюм маскулінного крою, светр із візерунком, шапка, рукавички-мітенки, білі сорочки зі слоганами) і продаватиметься із грудня 2021 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: