Сила соцмереж: герої JS щодо акції #ПідтримуюСупрун
Вакарчук, Корогодський та інші приєдналися до всеукраїнського флешмобу.
В

мережі не лише активно обговорюють ситуацію навколо Уляни Супрун, але й діють. Після відсторонення Супрун від посади в.о. міністра охорони здоров’я за рішенням суду українці масово долучаються до акції #ПідтримуюСупрун. В рамках флешмобу висловилися й деякі герої JS.

«Відсторонення судом Уляни Супрун від виконання обов`язків в.о міністра черговий раз демонструє: стара політична культура не сприймає людей, які борються за зміни не словами, а справами. Вона їх боїться і намагається виштовхати будь-яким способом, навіть таким абсурдним, як цей», – висловився в своєму Твіттері Святослав Вакарчук.

«Я сьогодні за Супрун. За того, щоб їй, навіть порушуючи закон про подвійне громадянство, дали працювати. Але завтра, коли від неї від***ся, я знову буду за те, щоб вона виконала вимоги закону по громадянству і перестала нести ***ню в публічному просторі»,  – підсумував свою думку Гарік Корогодський.

ПО СУПРУНЯ испытываю противоречивые чувства.Буквально пару дней назад я писал о ней плохо – не по профессиональной…

Gepostet von Гарик Корогодский am Dienstag, 5. Februar 2019

«Відсторонення Уляни Супрун – це перемога минулого над майбутнім і мовчати не можна. Звичайно, до команди міністра охорони здоров’я є питання. Це ок, тому що суспільство повинно критикувати і контролювати владу. У той же час, неможливо ігнорувати досягнення Супрун, її здоровий підхід і головне – кількість корупційних схем, які вона зруйнувала. Кожна така схема – чиясь годівниця, чиясь жирна кишеня, яка тріщить від накраденого, награбованого в українського народу. Сьогодні вороги Супрун відкорковують шампанське і вважають потенційні бариші. Але я впевнена, що тиск з боку громадськості, а іншими словами всеукраїнський хайп, може змінити цю ситуацію, як це відбувалося вже десятки разів від історії з «Новою поштою» до конкурсу на символ Києва. Що, що, а голосно кричати в фейсбуці ми вміємо краще за всіх», – висловила свою думку Ярослава Гресь.

Три года назад я пообещала себе, что не буду писать о политике, потому что в украинском фейсбуке зафиксировано рекордное…

Gepostet von Yaroslava Gres am Dienstag, 5. Februar 2019

«Як і ви, я обурений рішенням з приводу Супрун. Але у Супрун багато прихильників серед активістів, депутатів, підтримка Заходу і частини суспільства», – вважає депутат Сергій Лещенко. На його думку, вона кинула виклик системі, а «цей спектакль» був розіграний з боку команди президента.

Зі свого боку Петро Порошенко не лишився осторонь і підтримав флешмоб на своїй офіційній сторінці: «Уляна Супрун має повну підтримку Президента України. Ціную все те, що ми разом зробили у напрямку медичної реформи. Ціную допомогу, яку отримав у питанні запровадження сільської медицини. Як Президент коментувати рішення суду по закону не маю права. Перша інстанція ще не зазнала судової реформи. Переконаний, що реформований Верховний Суд встановить істину у цій справі. Хочу нагадати, що питання громадянства відноситься до виключної компетенції Президента. Наголошую: Уляна Супрун – громадянка України відповідно до указу про надання їй громадянства України, який я підписав».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: