Символ незламності: останній наклад браслетів із довоєнної легендарної «Азовсталі»
Увесь прибуток від продажу передадуть на флот морських дронів.

У продаж вийшов останній наклад браслетів «Азовсталь. Символ незламності», виготовлених зі сталевих літер «Вірю у ЗСУ», що протягом місяця стояли біля підніжжя найбільшого прапора України. Браслет коштує 1500 грн, а придбати його можна не тільки в Україні, але й у Європі, США та Канаді. Увесь прибуток від продажу останнього накладу передадуть на флот морських дронів.

Перші 10 тисяч браслетів із останньої довоєнної партії металу легендарної «Азовсталі» продали за дев’ять годин. Додатковий наклад — 20 тисяч — за два дні. Браслет одразу став символом української незламності в усьому світі. Нині у продаж виходить останній, особливо цінний наклад. Його створили з 17-метрових сталевих літер «Вірю у ЗСУ». У такий спосіб організатори проєкту хочуть розділити поміж тисяч людей віру у Збройні сили України.

«Браслети «Азовсталь. Символ незламності» вже стали легендою. Їх дарують українським військовим та іноземним дипломатам, їх носять зірки кіно та спорту, банкіри та айтішники, дорослі та діти. Протягом місяця ми отримували з усього світу тисячі запитів, коли буде ще один наклад, і раді оголосити, що відсьогодні останній наклад «Азовсталь. Символ незламності» є в продажу.

Ми не можемо сказати точну кількість браслетів, адже їх виготовляють тільки з літер «Вірю у ЗСУ» буквально в режимі реального часу.

Весь прибуток перерахують через платформу UNITED24 на флот морських дронів, щоб захистити акваторії українських морів та міста від крилатих ракет, які російські війська запускають із кораблів. Дякую всім партнерам за цей важливий і дуже цінний проєкт», — розповів Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації України.

Кожен браслет створений із 5 грамів останньої довоєнної партії металу легендарного комбінату «Азовсталь» групи «Метінвест». Дизайн браслетів розробив ювелірний дім SOVA. Купити їх можна на сайті ROZETKA з безкоштовною доставкою в точки видачі бренду, а також у магазинах SOVA. Також їх можна придбати з-за кордону, оформивши міжнародну доставку Новою поштою. По Україні, як і раніше, Нова пошта доставляє браслети до відділень своїм коштом. Для корпоративних замовлень передбачена спеціальна форма замовлення.

Як повідомляє PR-відділ проєкту, українці вже придбали 20 000 браслетів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: