Символічні дельфіни та серфінг у новому кліпі Луни
Також співачка анонсувала великий сольник у Києві.
«

Дельфины» – сингл з майбутнього альбому співачки «Транс», реліз якого очікується у вересні. «Я співаю про свої почуття, розкриваючи їх через метафори природи і стихії. Дельфіни – це чиїсь бажання, які жадають моєї взаємності, але я їм більше не вірю. Ось і розповідаю про це у формі пісні. Кліп – яскрава динамічна субстанція стихії води, гіпнотичної і хвилюючої душу, а також яскравого танцю, що символізує рух», – коментує Луна.

Автором кліпу став режисер Андрій Рубець. Стихійним чином зйомки розділилися на два етапи: перша частина матеріалу була відзнята на острові Балі, а друга – у рідному Києві. Це не перший досвід взаємодії Андрія і Христини – раніше була випущена робота на пісню «Сіжки», а крім цього, Андрій виступає на концертах співачки в якості віжуал-артиста.


Між іншим співачка анонсувала великий сольник у Києві. Він відбудеться 11 жовтня, але місце проведення поки тримається в таємниці. Перед цим Христина дасть ряд концертів по Україні. В живих шоу прозвучать як хіти Луни, так і пісні з нового альбому.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: