Синтії Ніксон — 53, і вона не тільки Міранда Гоббс!
Згадуємо 3 різнопланові ролі акторки.
С

интії Ніксон сьогодні виповнюється 53! Акторка, що зіграла майже у 90 фільмах, широкому колу глядачеві відома за роллю Міранди Гоббс в серіалі «Секс у великому місті». «Чи не дивно? Хлопцеві 34 роки, грошей немає, житла немає, він неодружений, і на нього такий попит! Жінці 34, прекрасна робота, розкішна квартира, вона самотня, і це трагедія…» або ж «Не дозволяй йому поцілувати тебе, зазвичай з цього починаються всі твої проблеми», — цинічні вислови практичної Міранди, мабуть,  знають усі.

Кадр з фiльму «Секс у великому місті», 2008

Синтія не лише чудова мати, соціальний активіст, політик, театральний режисер, борець за права ЛГБТ-спільноти та сильна духом жінка (у 2006-му їй діагностували рак молочної залози, який вона успішно поборола), але й неперевершений майстер своєї справи! Щоб це довести та познайомити загал з її акторським талантом, JS зібрав 3 різнопланові ролі Ніксон за останнє десятиліття. Насолоджуємось!

«Розкішне життя», 2008

Компанію іменинниці у стрічці склали Алек Болдуїн, Емма Робертс та брати Маколея Калкіна — Рорі й Кіран. Історія про хлопця-підлітка на тлі Америки середини 70-х років — драма про справжнє життя, кохання та втрати.

«Розкішне життя», 2008

«Тиха пристрасть», 2016

Режисер Теренс Девіс розповів Синтії під час зйомок, що обожнює її гру в серіалі «Секс у великому місті». Що цікаво, він навіть дивився деякі епізоди без звуку та знайшов гру Ніксон найбільш переконливою, що, як виявилось, й зумовило її участь у цьому проекті. Стрічка присвячена історії життя поетеси Емілі Дікінсон.

Кадр з фiльму «Тиха пристрасть», 2016

«Єдиний живий хлопець в Нью-Йорку», 2017

І знову Нью-Йорк, і знову Мангеттен! Робота над фільмом в різних її стадіях тривала 12 років. Кейт Бекінсейл, Пірс Броснан та Синтія Ніксон склали класичний любовний трикутник. За сюжетом, син, дізнавшись, що батько має коханку, вирішує врятувати свою родину, але з плином часу розуміє, що сам до безтями закоханий у незнайомку. Неймовірна гра оскароносного Джеффа Бріджеса як ще один аргумент подивитися це кіно.

Кадр з фiльму «Єдиний живий хлопець в Нью-Йорку», 2017

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: