Сирне суфле у якості доказу: відомий шеф судиться з гідом Michelin
На засіданні суддя спостерігав за процесом приготування страви.
Я

кщо йдеться про позов проти найавторитетнішого в світі ресторанного гіда Michelin, навіть судове засідання може стати гастрономічним. До речі, це перший юридичний позов до суду за всю історію існування гіда Michelin. Позивачем став відомий французький шеф-кухар Марк Вейрат, який вважає, що позбавлення його ресторану La Maison des Bois однієї мішленівської зірки є незаконним.

Тепер у заклада La Maison des Bois дві почесних зірки замість трьох.

Упродовж усього засідання адвокат Вейрата захищав сирне суфле, через яке, власне, заклад і позбавили зірки. Ба більше, суддя дивився відео процесу приготування страви. Тим часом кухар стверджує, що цей позов є показовим, адже його колеги занадто залежать від ресторанного гіда, і це обурливо! «Які критерії оцінки? Це шалене безумство», — ділився напередодні суду пригнічений Марк Вейра. Остаточне рішення у справі буде винесене 31 грудня, а тим часом адвокат Michelin заявив, що організація вимагає компенсації та своєї провини не визнає.

Шеф-кухар Марк Вейрат

А тим часом шеф-кухар Є Юн Гвон з Південної Кореї незадоволений тим, що його ресторан Ristorante Eo включили до місцевої версії гіда. Він вже відмовився від нагороди та наразі також планує судитися з гідом, аргументуючи тим, що усе відбулася без його згоди, критерії відбору не зрозумілі, а список закладів є корумпованим. Для нього це не визнання, а, ймовірніше, наклеп.

Ресторан Ristorante Eo у Сеулі

Юн Гвон

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: