«Так погано мені не було ще ніколи!»: Володимир Остапчук захворів на Covid-19
Про перші симптоми, відміну стендапу, підтримку коханої та самопочуття зараз!
У

Володимира Остапчука, ведучого шоу «Маска», діагностували Covid-19. Перші симптоми хвороби він відчув ще в п’ятницю, 4 вересня, в зв’язку з чим був змушений відмовитися від виступу на своєму стендап-вечорі, щоб, в першу чергу, не наражати на небезпеку глядачів. 

Вони з нареченою Христиною відразу ж вирушили здавати тест. Перший тест показав негативний результат, а от позитивний результат Володимир отримав тільки після третього ПЛР-тестування вже у вівторок, 8 вересня.

Я не міг наражати людей на небезпеку. Навіть якщо боляче і неприємно все скасовувати в останній момент!

«Я щиро дивуюся, коли бачу коментарі під моїм постом або новинами про Covid в дусі «тільки зірки хворіють», «немає ніякого коронавируса, це змова». Тобто температура під 40, кашель і двостороння пневмонія — це мої фантазії? Якийсь занадто дорогий піар виходить.

Того вечора у мене був запланований перший стендап-вечір, sold out за тиждень, ажіотаж, але навіть без діагнозу я розумів, що симптоми збігаються. Я не міг наражати людей на небезпеку. Навіть якщо боляче і неприємно все скасовувати в останній момент.

Перші 4 дня були, напевно, найважчими в моєму житті!

Перші 4 дня були, напевно, найважчими в моєму житті. Так погано мені не було ще ніколи. Я не люблю жалітися, але, мабуть, це був найважчий тиждень у моєму житті! Жар, задушливий кашель, ломота й температура 39,6», — розповів Володимир, додаючи, що у коханої хвороба протікає в легкій формі. 

«У мене симптоматика легше, з явних проявів — першіння в горлі, відсутність смаку та нюху, легкий кашель та слабкість. Легені — чисті», — розповіла Христина.

Володимир Остапчук з нареченою Христиною

«Христина дбайливо доглядала і змінювала по сто разів футболки, навчилася робити уколи й стежила за графіком прийому ліків», — додав Остапчук. З п’ятниці пара знаходиться на самоізоляції під наглядом лікарів і виконує усі медичні рекомендації. Володимир пообіцяв провести ще один стендап після одужання — квитки для гостей будуть дійсні.

Сподіваємося, найстрашніше вже позаду!

«Наразі ми сидимо вдома, їжу приносять знайомі під двері. Самі готуємо, дивимося фільми і розгадує кросворди. Дякую усім шанувальникам і просто небайдужим людям: нас засипали подарунками, «передачками» й теплими словами. Сподіваємося, найстрашніше вже позаду. Ще тиждень — і на волю. Бажаємо усім не бути легковажними і берегти себе і близьких. Адже ми дуже часто не цінуємо це».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: