«Такі, як ви, не вмирають»: спогади джетсетерів про Григорія Чапкіса
MONATIK, Тіна Кароль, Наталія Могилевська, Юрій Горбунов, Леся Нікітюк та інші герої JS вшанували пам’ять легенди.

Учора, 13 червня, пішов із життя хореограф Григорій Чапкіс. JS зібрав спогади українських зірок про народного артиста Україна.

Наталія Могилевська: «Завжди на висоті… Я хочу, щоб Вас запам’ятали таким! Мій викладач в Академії мистецтв, мій суворий суддя, мій друг і мій партнер по школі танців! Яка ж це втрата для всіх нас. Ви були таким сильним, ясним, палаючим… Я ненавиджу ейджизм, і ви довели всім невігласам і слабакам, що чоловік і в 90 років може мати блиск, бути зіркою, залицятися до жінок, пахнути і працювати сповна.

Дякую за танець, спасибі за наше весілля, спасибі за приклад. Прийміть мою подяку і захоплення навічно. Мені дуже прикро, що я не в Києві і не зможу вас провести в останню путь. Я люблю вас, мій Герою!»

MONATIK: «Складно повірити… Сьогодні вночі не стало великої людини, яка своїм прикладом довела, що можна і потрібно жити, дихати танцями до останньої секунди…»

Тіна Кароль: «Григорію Миколайовичу Чапкісу був 91».

Юрій Горбунов: «Вічна пам‘ять вам, Маестро! Складно без вас тепер уявити «Танці з зірками». Великий приклад для всіх, як треба любити професію, свою справу і життя! RIP».

Леся Нікітюк: «Світла пам’ять Григорію Миколайовичу. Ми будемо всі сумувати за Вами. Плачу».

Катерина Кухар: «Вічна пам’ять, Григорію Миколайовичу. Висловлюю співчуття родині та близьким. Нам вас не вистачатиме, маестро».

Продюсер шоу «Танці з зірками» Володимир Завадюк: «Такі, як ви, не вмирають, вони живуть вічно. Безмежно вдячний світу, що зміг доторкнутися до величі особистості й таланту цієї людини. Якби не ви, «Танці з зірками» ніколи не були б такими… Дякую за приклад. За божевільну любов до танцю. За невтомну віру в талант інших. І за слова, які ви написали мені на титульній сторінці своєї книги: «Просто будьте щасливою людиною, Володю». Постараюся! Спасибі, що були».

Олена Шоптенко: «Не стало Григорія Миколайовича, людини з колосальним життєлюбством і талантом. У його серці завжди звучала музика, кожен його крок був частиною великого танцю довжиною майже в століття.

Метр довів: щира любов до творчості і самовіддача роблять людину вічно молодою — таким, яким залишиться Григорій Миколайович для всіх нас. Ніколи не забуду наш вальс на 90-річному ювілеї — у мене не було сильнішого партнера. І, напевно, вже не буде».

Дмитро Дікусар: «Людина-легенда. Маестро Чапкіс. Пішла з життя людина, думку якої я безумовно поважав. Людина, яка була віддана своєму мистецтву до останнього дня. Людина, яка назавжди залишиться в моїй пам’яті і серці, як істинний майстер. Григорію Миколайовичу, я дякую Вам і аплодую, стоячи! P.S. Вдячний Всесвіту за можливість танцювати на одному паркеті з такою людиною!»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: