Такою ви давно її не бачили: гаряча Селена Гомес для Interview
Про власне здоров`я, новий альбом Rare, косметичну лінію Rare Beauty і не тільки.
Н

овий номер Interview видався дуже гарячим. І не лише через відверту розмову Емі Шумер та Селени Гомес, але й відверту зйомку співачки. Такою ви її не бачили давно.

сукня Morphew Collection

Дівчина розповіла про власне здоров’я, новий альбом Rare (перший за останні 5 років), косметичну лінію Rare Beauty і не тільки. Красуня також зізналася, що найближчі 30 років не планує балотуватися у президенти країни, а коли їй важко, танцює під трек I Don’t Fuck With You, Big Sean.

топ ERL, штани Balenciaga

«Зараз я вже відкрито можу говорити про такі речі, як депресія та тривога, речі, з якими я боролася і які стали головними важелями в моєму житті. Я ніколи не хотіла бути на перших шпальтах газет, але з часом все вийшло з-під контролю. ЗМІ пояснювали усе не так, як це було і мені довелося відкриватися, розповідати, що дійсно відбувається, чому саме була перерва у творчості, чому усе так, як є. Я продовжуватиму змінюватися, і ніхто не має права розповідати мені, як саме я маю жити.

Наразі я дуже щаслива, що маю велику платформу, щоб допомагати людям, особливо тим, які також, як і я свого часу, проходять через автоімунні захворювання. Це для мене чудова нагода проявити себе».

сукня Morphew Collection

Селена пояснила, що робота над альбомом Rare (перша платівка за останні 5 років — прим. ред.) була для неї особливою, а серед помічників та перших критиків — її мати. Вона допомагає їй і з косметичною лінію Rare Beauty, що є на 100 відсотків органічною.

кофта Balenciaga, легінси Wolford

«Моя мама — одна з найнеймовірніших людей у ​​світі. Я дуже вдячна їй за все! Вона завжди говорила мені: «Якщо ти не отримала роль, це тому, що вона була призначена для когось іншого, і ти маєш бути щасливою за цю людину. Повір, твоя чекає на тебе попереду!». Вона виховала мене сильною. Вона чудова!»

комбінезон Marine Serre

топ Vanna Youngstein,спідниця Moschino Couture

кофта Balenciaga, спідницяGCDS, чоботи by Vetements

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: