Танець Маші Єфросиніної та побажання Катерини Осадчої для Світлани Таккорі
Все для улюбленої дизайнерки.
С

еред прихильниць знакового трикотажу Tak.Ori – Cара Джессіка Паркер, Моніка Беллуччі, Кьяра Ферран’ї, Сієнна Міллер, Джессика Альба та ще багато зірок. Полюбляють творіння Світлани Таккорі й українські модниці, з якими, схоже, у всесвітньо відомої дизайнерки склалися не менш теплі стосунки, ніж у них – із її трикотажними речами. Вчора Світлана відсвяткувала день народження, але привітання від подруг та прихильниць звучать і сьогодні.

Світлана Такорі

«У мене, як у будь-якої людини, є люди-приклади, люди-натхненники! Безумовно і першочергово – це моя мама! Але сьогодні цей танець я присвячую своїй подрузі Світлані Таккорі, яка святкує день народження! Свєто, ти для мене приклад у тому, як ніколи не можна впадати у відчай, як зробити життя своїм єдино важливим задоволенням, як вміти завжди почати з нуля, незважаючи на вік, забобони і чужу думку! Продовжуй бути такою #UNSTOPABLE. Ти дивовижна і я обожнюю наші багатогодинні вечері!» – привітала дизайнерку телеведуча Маша Єфросиніна, танцюючи перед об’єктивом. Звичайно, у сукні Tak.Ori.

View this post on Instagram

У меня , как у любого человека, есть люди-примеры, люди-вдохновители! Безусловно и первостепенно – это моя мама! Но сегодня этот танец(🤦🏻‍♀️) я посвящаю своё подруге Светлане Таккори @lana.takori , которая празднует день рождения! Светик, ты для меня пример в том, как никогда нельзя отчаиваться , как сделать жизнь своим единственно важным удовольствием, как уметь всегда начать с нуля, несмотря на возраст, предрассудки и чужое мнение! Продолжай быть такой #UNSTOPABLE Ты удивительная и я обожаю наши многочасовые ужины!!! П.С. И На мне, конечно же, всё @tak.ori 💜

A post shared by Masha Efrosinina (@mashaefrosinina) on

“В нас з тобою немає спільних фото, але в мене є багато фото в твоїх неймовірних речах. З днем народження! Натхнення, невичерпних емоцій та радощів!” – побажала Світлані телеведуча Катерина Осадча, позуючи для світлини у трикотажі бренду, який, до речі, в минулому році відсвяткував 5-ліття.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: