«Тато може все, що загодно»: привітання з Днем батька від MONATIK, Маші Єфросиніної та Каті Осадчої
Позують із дітьми зразкові татусі Юрій Горбунов, Тимур Хромаєв та Вал Бебко.

З самого дитинства тато є нашою головною підтримкою. Пощастило усім, хто має змогу й донині розраховувати на його сильне плече та мудрі поради. Учора вся країна відзначала День батька. З цієї святкової нагоди ми залюбки вітали татусів та ділилися спільними світлинами. До привітань доєдналися й наші зіркові герої.

«Яке щастя бути татом. Дякую нашим чудовим мамам за це! Усіх батьків зі святом!» — написав MONATIK.

«Тато Юра, ми вітаємо тебе і усіх татусів з Днем тата. Нам з Івасиком дуже пощастило», — поділилася теплими словами Катя Осадча.

Маша Єфросиніна поділилася світлиною найрідніших чоловіків — сина Олександра та зразкового батька й чоловіка Тимура. Й залюбки приєдналася до привітань.

Іван Фролов поділився світлиною тата у віці 18 років та додав, що вони дуже схожі не лише зовні, але й всередині. «Мій тато був благородним, чесним, сильним, мужнім чарівником, здатним творити любов для кожного, хто поряд. Тату, дякую за любов, турботу і виховання. Ти найкращий в світі. Я дуже скучив».

«Тато — це коли ти для дітей і принц і принцеса одночасно», — запевняє Володимир Остапчук.

Привітала чудового батька і чоловіка Вала співачка Юлія Саніна та поділилася спільною світлиною з сином.

«Із Днем батька, друзі, взаєморозуміння, терпіння і мудрості нам», — відмітив Юрій Нікітін.

Із Днем батька привітала чоловіка Олексія Іріша Блохіна.

«Бути батьком — це нереально круто», — коментує досвідчений татусь Тимур Мірошниченко.

«Тато може все, що загодно», — вітає чоловіка та батька своїх дітей рестораторка Марія Дітковська.

«У дитинстві, коли мама щось не дозволяла, я завжди бігла до тата із такими самими питаннями. Він завжди дозволяв. Із твоїм днем, тату!», — вітає Олена Шоптенко.

«У мене батька немає, а моїм синам пощастило більше. Нехай усі тата світу ніколи не зникають з життя», — прокоментувала Яніна Соколова та поділилася знімком чоловіка з дітьми.

«Татом бути круто, татом бути складно, татом бути потрібно, щоб знайти себе», —  ділиться Анатолій Анатоліч.

«Моє щасливе дитинство. І так хочеться обійняти і не відпускати тата», — ностальгує Ольга Сумська.

«Тричі батько, п‘ять разів дід, а в душі — пацаня, та й на кросі мене робить тільки так», — привітав тата архітектор Сергій Махно.

«Ти завжди був найсильнішим, найкращим, у всьому першим», — вітала тата Ярослава Гресь.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: