Таємничий містер Х? Хто він, новий креативний директор Gucci
Його першу колекцію для Gucci ми побачимо вже у вересні в межах Тижня моди в Мілані.

Тільки-но стало відомо, що Мікеле залишає Gucci, як поширилися чутки, що Марія Грація Кюрі чи і сам Том Форд очолить бренд. Утім, не так сталося, як гадалося. На зміну екстравагантному Мікеле прийшов не якийсь зірковий дизайнер, а таємний містер Х — Сабато де Сарно, про якого відомо небагато.

Чоловік веде досить приватний спосіб життя (не як-от П’єрпаоло Піччолі чи Рікардо Тіші), а його сторінка в Instagram закрита.

У різні часи він будував кар’єру у діаметрально різних за стилем брендах. Родом із Неаполя, що на півдні Італії, Сабато Де Сарно зробив перші кроки на сцені моди в Prada в 2005 році, перш ніж працювати в Dolce & Gabbana, а потім приєднався до дому Valentino 2009 року як модний директор.

Поряд із Піччоло, з яким працював останні роки у Valentino

Що очікувати від Сарно, достеменно невідомо. Однак зрозуміло, що не діадеми та боа. Бренд робить зі своїх креативних директорів справжніх зіркових дизайнерів. Сарно не виняток. Сам він натхненний таким вибором, і, зрозуміло, будуватиме власний стиль. Чим дивуватиме, шанувальники бренду дізнаються вже у вересні на шоу в Мілані.

«Для мене велика честь взяти на себе роль креативного директора Gucci. Я пишаюся тим, що приєднався до Дому з такою незвичайною історією та спадщиною, який протягом багатьох років знав, як вітати та плекати цінності, у які я вірю. Я зворушений і радий привнести своє творче бачення в бренд», — зазначив він у суботній офіційній заяві.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: