Тереза Мей про змій у політиці, леопардове взуття та філософію життя
Найвідоміша сучасна жінка-політик сьогодні заявила про відставку.

76-ий прем’єр-міністр Сполученого королівства та лідер Консервативної партії з 11 липня 2016 року, британський політик Тереза Мей оголосила, що йде з посади. Про це було відомо ще вчора (завдяки інсайдерській інформації з Кабінету міністрів), а офіційно про відставку Тереза повідомила декілька годин тому. Серед основних причин — розбіжності щодо Brexit (виходу Великобританії зі складу Європейського Союзу).

24 травня 2019

«Я друга жінка на посту прем’єр-міністра, але вже точно не остання. Я безмежно вдячна за можливість служити країні, яку люблю», — заявила вона сьогодні не стримуючи емоцій та сліз.

24 травня 2019

Поміж інших посад упродовж кар’єри Тереза займала й пост міністра у справах жінок та рівноправності (2010-2012). До того ж вона друга в історії жінка (після Маргарет Тетчер), яка очолювала уряд Великобританії. На честь її вражаючого професійного шляху JS згадує її відомі цитати про жінок, моду та Маргарет, з якою її постійно порівнюють.

По сравнению с Маргарет Тэтчер:

«Як й Індіана Джонс, я не люблю змій — хоча це може спонукати деяких запитати, чому я в політиці».

Про увагу до своєї зовнішності Тереза Мей розповіла під час виступу на саміті Women in the World:
«Я люблю одяг та взуття. Одна з труднощів, з якими стикаються жінки на роботі, — це бути собою, і я можу запевнити, що ви можете бути розумними та любити моду. У вас може бути кар’єра та почуття власного стилю. Це речі, що не суперечать одна одній».

«Досить широко відомо, що я обожнюю гарне взуття. Це не те, що визначає мене як жінку або політика, але це те, на що звертають увагу журналісти. Я якось вдягла підбори з леопардовим принтом на конференцію Консервативної партії кілька років тому, й відтоді газети продовжують фокусуватися на моїх ногах. Нещодавно я була в палаті громад і побачила молоду жінку в красивих підборах. Я зробила їй комплімент, а вона у відповідь сказала, що мої туфлі стали причиною її захоплення політикою».

Я завжди кажу жінкам: «Ви повинні бути собою, не думайте, що ви повинні вписуватися в стереотипи. Якщо ваша особистість проявляється через вашу одяг або взуття, нехай буде так».

О столь же неустанной одержимости ее ботинками:

«Я думаю, що може бути тільки одна Маргарет Тетчер. Я не з тих, хто прискіпливо придивляється на зразки для наслідування. В роботу, якою я займаюся, я кожного разу вкладаю усі вміння й намагаюся зробити все, що в моїх силах».

Тереза Мей та королева Єлизавета II

«Не важливо, чи є депутат жінкою або чоловіком, мова йде про якості людини, яка виконує цю роботу. Вся моя філософія полягає в тому, щоб робити, а не говорити».

«Я вірю в шлюб. Я вірю, що шлюб — дійсно важливий інститут; це один з найважливіших інститутів».

Тереза Мей з чоловiком

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: