Тет-а-тет із природою, іграшкова риболовля та домашня випічка: сонячні вихідні джетсетерів
Нарешті дочекалися тепла! Джетсетери ловили сонячні проміння всюди — у Києві, за містом і навіть у Нью-Йорку.
М

аша Єфросиніна насолодилася прогулянкою зі своїми близькими: «Доки ми чекали відкриття дачного сезону, два мої товариші пристойно вимахали: один — у висоту, інший — у ширину».

MONATIK із Дантесом вирішили пригадати дитинство та влаштували іграшкову риболовлю. DOROFEEVA встигла зафіксувати цей момент на камеру.

«Color therapy», — підписала фото Катерина Осадча. Беремо приклад із телеведучої та додаємо яскравих кольорів до свого весняного гардероба.

Тетяна Богдан із сім’єю влаштувала пікнік. Свіже повітря, смачна їжа та щасливі діти — що ще потрібно для ідеального вихідного?

Анатолій Анатоліч і вагітна Юла теж вибралися на природу, але не просто так. Лола — молодша донька подружжя — святкувала свій день народження. «Моя маленька Лоло, ти — як ментос із кока-колою. Люблю тебе до Марса і назад!» — зворушливо написав щасливий тато.

Дмитро Шуров провів вікенд у лісі тет-а-тет із природою: «Тут можна взагалі не слідкувати за собою: немає ефірів, презентацій, премій та статусів. Можна вдягнути старі спортачі та светр і не паритися, спускаючися шкереберть із чергового схилу. Який кайф спостерігати за природою, що прокидається!»

Олена Шоптенко — справжня господиня. Вільний час — чудова нагода потішити рідних смаколиками: «Спекти дитині печиво, яке він їстиме — done».

Софія Євдокименко ловила проміння весняного сонця у Нью-Йорку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: