The Royal Lotus: колекція Lake Studio SS’20
Азіатські мотиви, універсальні моделі й прикраси ручної роботи.
П

оки всі занурені у передсвяткові клопоти, український бренд Lake Studio наче нагадує, що до весни вже не так далеко, й презентує нову колекцію сезону SS’20, що отримала назву The Royal Lotus. У роботі над нею дизайнерки Олеся Кононова і Анастасія Рябоконь міркували над естетикою і традиціями Азії. Попередню колекцію вони присвятили Великому шовковому шляху, місцю злиття східних і західних традицій, тож окремий проєкт, присвячений Азії, – логічне
продовження розпочатого дослідження.

Відправною точкою в роботі над колекцією стали гравюри китайського художника Чжана Дацяня. М’якість розчерку його пензля, пастельні відтінки і напівпрозорість акварелі перейшли в нову колекцію бренда. Ще одним джерелом натхнення став образ дівчини-самурая, жіночної й трепетної, але водночас войовничої та сміливої духом. Це поєднання ніжності й сили чітко читається в новій колекції The Royal Lotus.

У колекції багато як повсякденних, так і вечірніх речей. Знакові для Lake Studio сукні-халати, комбінації та принти відтіняються азіатськими деталями. Деякі моделі універсальні: двостороннє кімоно можна носити як халат або навіть як вечірню сукню, також багато речей one size, які регулюються тільки зав’язками. Особливо приваблюють сукні, ніжні і напівпрозорі, а їхню делікатність підкреслюють жакети без лацканів на японський манер і манишки, натхненні самурайськими обладунками.

Особливо багата лінія аксесуарів: крім імітацій самурайської броні, до неї увійшли декоративні домашні тапочки, туфлі з квадратним носком і ціла серія прикрас з малахітом, бірюзою і річковим перлами, зокрема, брошки та гребені, а також створені вручну сережки і підвіси у формі імператорських вояків.

У серії принтів також простежуються автентичні азіатські мотиви. Також традиційно для бренда присутні флористичні мотиви: цього разу дизайнери вибрали для малюнка квітку ашокі, поширену у тропіках Азії.

У колекції переважають пастельні кольори, що контрастують з яскравими принтами. Виняток – насичений червоний, властивий китайській традиції, фіолетовий і золотий. Така гама поєднується з лаконічними і мінімалістичним силуетами: прямими, геометричними, без драпіровок і воланів. Серед використаних тканин – японська віскоза, бавовна, жаккард, усілякі види шовку.

Фото: Ксенія Каргіна

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: