Діаманти і нічого зайвого: оголена обкладинка Демі Мур
56-річна акторка розповіла про викидень, тверезість та автобіографічну книгу.
М

айже 30 років тому вагітна Демі Мур знялася оголеною в легендарній фотосесії Vanity Fair. Зараз акторці 56 років, і вона знову вирішила роздягнутися, цього разу для обкладинки Harper’s Bazaar.

Варто визнати, що виглядає Демі просто фантастично. Пізнавана посмішка, капелюшок Lynn Paik та діаманти Van Cleef & Arpels – нічого зайвого, вся увага прикута до героїні.

За 10 днів до презентації власних мемуарів Inside Out Мур вирішила дати відверте інтерв’ю виданню та розповісти про непрості періоди та алкогольну залежність.

На початку бесіди Мур згадала, як рятувала матір від передозування. «Пам’ятаю, як маленькими пальчиками я намагалися дістати з її рота таблетки, які вона щосили намагалася проковтнути, поки мій батько тримав її й говорив мені, що робити. Щось тоді змінилося в мені. Саме тоді моє дитинство закінчилося».

Мур також відверто розповіла про відносини з Ештоном Катчером. У 2003, коли пара почала зустрічатися, акторка завагітніла дівчинкою, яку планувала назвати Чаплін Рей. На жаль, вона втратила дитину на шостому місяці вагітності, що призвело до того, що вона знову почала пити. Тоді це стало її механізмом виживання, адже вона звинувачувала себе за цю болісну втрату.

На думку Демі, досвід стосунків з Катчером був схожий на спробу оновлення: «Ніби я можу легко повернутися в минуле і відчути, як це знов бути молодою». У книзі Мур також відверто розповідає про зґвалтування в 15-річному віці, програму реабілітації, щоб впоратися з цією травмою, алкогольну залежність і токсикоманією.

Все, що відбувається в нашому житті, — формує нас!

«Все, що відбувається в нашому житті, — добре і погане, — формує нас. Процес змін надає купу можливостей для певної мети, щоб підштовхнути нас з тієї позиції, де ми знаходимося в певний момент. Що б це не було! Все, аби вийти із зони комфорту і повернути власний контроль».

Я зрозуміла, що я не хочу пропустити жодної хвилини власного життя!

«Тверезість — це подарунок!». Це те, чого Мур досягла в свої 20, втратила в 40 і повернула на порозі 50-річчя. «Озираючись назад, я зрозуміла, що я не хочу пропустити жодної хвилини життя, навіть болючої».

Зараз акторка відновлює баланс та черпає сили завдяки донькам, які мотивують її та щоденно надихають. «Мої дочки надали мені можливість змінюватися». Материнство, на думку Мур, було та залишається її єдиною абсолютною метою і єдиною долею, в якій вона впевнена.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: