Тіна Кароль, Надя Дорофеєва та Анна Різатдінова: вихідні джетсетерів
Єднання з природою та знакові моменти життя.
Н

астя Каменських та Потап відзначили річницю щасливого подружнього життя. «Мій батько казав, що любов завжди приходить як сонячний удар. І я бажаю, аби кожна людина у світі відчула його. Адже любов — це таке щастя»,— ділиться співачка.

Тіна Кароль з сином Веніаміном насолоджуються Карпатами. Цими вихідними вони покорили Говерлу і не приховують захоплення місцевими краєвидами.

Джамала поміркувала над тим, яким чином краще пояснити власній дитині, що незабаром у неї з‘явиться молодший братик або сестричка. Співачка попросила підписників поділитися досвідом та порадами.

Володимир Остапчук вперше поділився подробицями знайомства з новою дівчиною та опублікував емоційну світлину. В коментарях прихильники телеведучого стверджують, що Христина як дві краплі води схожа на його колишню дружину.

У Наді Дорофеєвої чудовий привід святкувати — у її Instagram-сторінки вже 5 мільйонів підписників. Наші вітання співачці, ми також серед прихильників!

Катерина Осадча та Юрій Горбунов, як завжди, релаксують на природі. Чудова можливість, аби відновити сили, і погода тому сприяє.

Анна Різатдінова також надає перевагу відпочинку на природі. Спортсменка провела неділю з сином за містом, відмітивши, що погода просто прекрасна.

Єлизавета Юрушева знайшла час на улюблене хобі, присвятивши вихідні заняттям з бальних танців із зірковим хореографом Дмитром Дікусаром.

Онлайн-тренування усе ще на піку популярності. Цими вихідними секрети стрункої фігури демонструвала на практиці Алла Григор’єва.

Дмитро Шуров поділився списком музичних інструментів, що були задіяні під час створення альбому «Заброшка». Тут і сучасні гаджети, і давно забуті інструменти. У результаті — чарівне звучання, тож музикантам на замітку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: